Jump to content

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 379
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yenilenmektedir (10 Mart 2015) Sinon aşkım: http://forum.turkanime.tv/topic/10705-sinon-gun-gale-online-karakter-tan%C4%B1t%C4%B1mspoiler/ Kurucu: Kaxell Sinon VIP Fan Club: Centılboy :cheer1-onio

Durun kız olması konusunda spoiler vereyim:

Buda Sinan;

Çok önemli not:

Spoilerın içi aşırı derecede sansürlenmiş küfür, 6. Bölümle ilgili spoiler, ve Kirito şapşalına karşı nefret içermektedir. Açılmaması kesinlikle tavsiye edilmez. Gerçekleri öğrenin.

1. Laughfin coffinin yok oluşunu berbat yapmışlar, benim fan fictiondaki (fury&sore) son çok daha güzel asdasdasd.

2. Kirito... Sen nasıl @#?!/), nasıl *+§¥€# nasıl uyuz bir bebesin... Sinonun mermisine kafa atman gerekirken HALA JEDICILIK oynama peşinde. Onu geçtim birde elini tutuyor aptal gözlerle... Onuda geçtim bir de sarılıyor... Sen *************************.

3.Ben sakinim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok önemli not:

Spoilerın içi aşırı derecede sansürlenmiş küfür, 6. Bölümle ilgili spoiler, ve Kirito şapşalına karşı nefret içermektedir. Açılmaması kesinlikle tavsiye edilmez. Gerçekleri öğrenin.

1. Laughfin coffinin yok oluşunu berbat yapmışlar, benim fan fictiondaki (fury&sore) son çok daha güzel asdasdasd.

2. Kirito... Sen nasıl @#?!/), nasıl *+§¥€# nasıl uyuz bir bebesin... Sinonun mermisine kafa atman gerekirken HALA JEDICILIK oynama peşinde. Onu geçtim birde elini tutuyor aptal gözlerle... Onuda geçtim bir de sarılıyor... Sen *************************.

3.Ben sakinim...

bu sakin halinse sinirlii merak ettim özel yerde bi göstersene o siniri asdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya LC ile savaşı bence güzel anlatmışlar. sadece bahsedder geçerler diyordum ama gerçekten çizip gösterdiler. bide novelda başlangıcını sonucunu okuyabilsem. vol 9 a geldim hala bu olayı anlatmıyor. gun gale online arc'ında okuduğumdan beri bekliyorum ama yok yok yok. bana ne kılıç alma öyküsünden yahu. 

bu arada sinonun bele iyi doladı haa elini naughty.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.