Jump to content

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Kaxell

Önerilen İletiler

Ahh! Suguha onii-chan! diyince içimin yağları eridi. bir an Sinonu bırakıp Suguhayı mı alsam diye düşündüm sonra kendime tokat attım.

Şu Sinonun yanındaki çocuğu sokakta görsem döverim. Kız hayır diyor bi üstüne atlamadığı kaldı!

Ben neden Yuiyle Asunadan soğudum bi türlü bilmiyorum. Belkide iyice aile merasimine çevirdikleri içindir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 379
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yenilenmektedir (10 Mart 2015) Sinon aşkım: http://forum.turkanime.tv/topic/10705-sinon-gun-gale-online-karakter-tan%C4%B1t%C4%B1mspoiler/ Kurucu: Kaxell Sinon VIP Fan Club: Centılboy :cheer1-onio

Durun kız olması konusunda spoiler vereyim:

Buda Sinan;

sinonun gözüyle takip ettiği kızın elinden kaçırdığı balonun olayını çözdünüz mü ? : 

kiritonun hastane penceresinin önünden geçti balon, yani bir şekilde hastanede yada çevresinde karşılaşma ihtimalleri yüksek. gerçi bence umarım karşılaşmazlar.

o nası bi dikkat ya :D novelda öyle biyer yok. animecilerin sürekli yaptığı şey ileriye yönelik ipuçları koyuyolar animeye evet kirito ile sinon birbirlerine yakın yerden bağlanıyorlar oyuna.binalar yan yana değil ama motorla 10 dk lık mesafe sayılır. tokyo gibi bi yerde bu mesafeye yakın deniyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o nası bi dikkat ya :D novelda öyle biyer yok. animecilerin sürekli yaptığı şey ileriye yönelik ipuçları koyuyolar animeye evet kirito ile sinon birbirlerine yakın yerden bağlanıyorlar oyuna.binalar yan yana değil ama motorla 10 dk lık mesafe sayılır. tokyo gibi bi yerde bu mesafeye yakın deniyor. :D

sinonun gözüyle takip ettiği kızın elinden kaçırdığı balonun olayını çözdünüz mü ? : 

kiritonun hastane penceresinin önünden geçti balon, yani bir şekilde hastanede yada çevresinde karşılaşma ihtimalleri yüksek. gerçi bence umarım karşılaşmazlar.

Bende gördümde o biraz olayları dramatize etmek içindi :) Öyle bir karşılaşma yaratıcaklarını pek zannetmiyorum, ama kirito eninde sonunda sinonu haremine katıcak o yüzden gerçek hayatta buluşmaları normal olur :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.