Jump to content

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı

Skadi

Önerilen İletiler

15 Mayıs: Naruto Shippuden 362 – Kakashi’nin Kararlılığı bu ne gardaş 8 inde bitiyorsa sizde herşeye inanıyorsunuz aq :D ayrıca umarım biter naruto bıktık usandık arkadaş ne uzattılar be savaş başlıyor sonra unutturuyorlar nerde kaldık sonra fill lere geçiyoz şimdi gene takım 7 ye döndük shippudenden önceki seriye yani iyice saçmaladılar sonra da geri alacaklar savaşa bir kısmını tekrardan yayınlayaraktan doldurma bir bölüm gelecek sonra kakashinin son bölümü gelecek ve savaşa devam edecez umarım devam eder de biter bıktım usandım yaşlandım şu animeyle aq bleachın gözünü sevem adamlar zmanında bitirdi fairy tail de zmanında bitirdi şimdi yeniden rahatladık devam edicez böyle olacak anime dediğin gerçi hunter x hunter ın üstüne de anime yok bence bu tarzda ama neyse kavga etmeyek onepiece de bitsede komple rahatlasam yeni serilere başlasam 3 güncel film kuralımı bozarsam sıyırmaya başlıyorum zaten meraklanmayın naruto olmayacak 2015 de '' konahamaru '' gelecek onun yerine :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Fillerlar bitiyor mu?   Uzun süredir devam etmekte olan Anbu Kakashi doldurma sezonu, Kakashi’nin Anbu’yu bırakmasıyla birlikte sonlara yaklaşıyor. İlk olarak bu hafta; yani 1 Mayıs’ta herhangi bi

Naruto   nun  sonuna  gelmıs  bulunuyoruz  arkadaslar  artık  sene  sonunda  natuto bıtıyor  ısyan eden  fıller den  sıkılan arkadaslar  sevınır artık  ne dıyelım  bn  uzuluyorum  kendı adıma  bıtmesı

1 Mayıs ta onlara da mı tatil :D

Posted Images

Böyle olacağını bilseydim bu animeye başlamazdım.

O kadar sevdiğim severek başladığım bir anime. Açıkcası en sevdiğim 3 animeden biri.

Fakat animenin fillerinin biteceğini beklerken 10 yıl yaşlandığımı bilirim.

Zaten çizimleri çok tepki alan bir anime. İyice soğutuyorlar animeden.

İnş. dedikleri gibi olur.

Ki 2 hafta ble bence büyük bir zaman dilimi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.