Jump to content

Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 177
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar herkese! :))   Birer Gintama sever olarak ben ve çevirmen arkadaşımla Gintama mangasını, animenin kaldığı yerden Türkçeye çevirmek için kolları sıvadık. 2014 Şubattan beri çevirilerimiz

Gintama İle İlgili AMV veya Video İstiyosanız Ben Youtubeda Gintama İsimli Liste Yaptım Eklemeyede Devam Ediyorum Gintamayla İlgili Güzel Video falan gördükçe listeye ekliyorum şu linkten ulaşabilirsi

Güncel hazır efenim!  :good-job-onion-head-emoticon:    Gintama 523 - Direniş bölüme ulaşmak için buradan devam! yorumları unutmayıııın!   Güncelde arc sonlanırken güzel bir haber aldık, herkesin bekl

Güncel bölüm gelmiştir!!

Ayrıca WSJ + dergisinde çıkan ekstra sayfaya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ve evet, Sorachi bizi trollüyor <_<

Gintama 521 + (Plus)

Gintama 522 - Shouyou'nun Öğrencileri

Bölüme ulaşmak için buraya tıklayınız.

Yorumlarınızı bekleriz!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İndirmeye Gelince Farkettim Ben Yorum Yapmayı Bırakmışım Nenden Bırakmışım Neden :D Herhalde Bölümlerin Heyecanına Kapılıp Yorum Yazmayı Unutmuşumdur :D Son Bölümlerde Gorilla Coşturdu ve Şu Son Bölümler Hem Manyaktı Hem Üzücüydü :D Bu Arada Size Bölümleri Çevirip Editlediğiniz İçin Sonsuz Teşekkürler :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncel hazır efenim!  :good-job-onion-head-emoticon: 

Gintama 523 - Direniş

bölüme ulaşmak için buradan devam!

yorumları unutmayıııın!

Güncelde arc sonlanırken güzel bir haber aldık, herkesin beklediği anime haberi sonunda gerçek oldu! 

:bye2-onion-head-emoticon:  :bye2-onion-head-emoticon: Nisanda Gintama yeniden başlayacak, gün saymaya başlayalım hemen!  :hell-yes-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Güncel bölüm gelmiştir!!

Shounen Jump dergisi de arka arkaya iki çift bölüm verdiği için bir süre ara veriyor sanırım. Fakat duyduğuma göre bir sonraki sayıda kapak resmi ve renkli sayfa olacakmış.

Yeni yıl sayısı oldu bu biraz :D

Gintama 524 - Elveda Dostum

Yorumlarınızı bekleriz!

Hepinize mutlu yıllar!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Editleme yapmak aslında eğlenceli bir iş, en sonunda bir iki edit yapayım diye karar vermiştim kendimce ama ne yazık ki blog yazısında bahsettiğim bazı olumsuzluklar yüzünden ara vermek zorunda kalabilirim. Ama çevirilere ve güncele devam etmek konusunda kararlıyım. Yüzümün çoğunlukla asık olduğu şu günlerde inanın Gintama'nın ne muhteşem bir şey olduğunu çok daha iyi anlıyorum. Şu sıralar kafamın dağılmasını ve gülümsememi sağlayan çok az şey var hayatımda...

Gintama 457 - Başlangıçtaki Kurgu Unsurlarını Hafife Almak Ölümcüldür

Yorumlarınızı bekleriz!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Gorilla durulmuyor arkadaş! Yeni bir arca başladı gibi. Cilt 57'de Sorachi'nin yazdığı yazıyı da bir ara çevirip koyacağım bloga, böylece Sorachi'nin seri bitiyor mu sorularına verdiği yanıtına da ulaşabilirsiniz. Ama kısaca bahsetmek gerekirse, hayır bitmiyor, ama Sorachi manganın kurgusunu geliştirip hikayenin sonuna hazırlanmaya başlayacakmış. Yakın bir zamana kadar biteceğini sanmıyorum.

.

.

.

Gintama 525 - 3 Sake Bardağı

Yorumlarınızı bekleriz!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.