Jump to content

Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu

Önerilen İletiler

%25C3%25A7eviri+grubuu.jpg

Merhabalar herkese! :))

Birer Gintama sever olarak ben ve çevirmen arkadaşımla Gintama mangasını, animenin kaldığı yerden Türkçeye çevirmek için kolları sıvadık.

2014 Şubattan beri çevirilerimiz devam etmekte..

Blogumuzda okurlarımız yeterince duyuru yapılmadığını söylemiş. O sebeple buradan da bunu duyurayım dedim :))

Öncelikle Yorozuya - Otakutürk Çeviri Grubu; otakutürk sözlük üzerinde tanışan Gintama severlerin kurduğu bir gruptur.  

Gintama bizim ilk çeviri ve edit tecrübemiz oldu. İlk sayılarda biraz sıkıntı yaşasak da zamanla toparladık sanırım eksiklerimizi.. 

Bir an önce güncele yetişmek için de elimizden geldiğince hızlı şekilde sizlere yeni bölümleri ulaştıracağız..:)

Yeni bölümleri blogumuz ve batoto üzerinden takip edebilirsiniz! 

Keyifli okumalar.. 

BLOG: http://yorozuya-otakuturk.blogspot.com.tr/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 177
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar herkese! :))   Birer Gintama sever olarak ben ve çevirmen arkadaşımla Gintama mangasını, animenin kaldığı yerden Türkçeye çevirmek için kolları sıvadık. 2014 Şubattan beri çevirilerimiz

Gintama İle İlgili AMV veya Video İstiyosanız Ben Youtubeda Gintama İsimli Liste Yaptım Eklemeyede Devam Ediyorum Gintamayla İlgili Güzel Video falan gördükçe listeye ekliyorum şu linkten ulaşabilirsi

Güncel hazır efenim!  :good-job-onion-head-emoticon:    Gintama 523 - Direniş bölüme ulaşmak için buradan devam! yorumları unutmayıııın!   Güncelde arc sonlanırken güzel bir haber aldık, herkesin bekl

Manga Dünyasına yaptığınız bu gönüllü çalışmalarınızdan dolayı manga; çevirmen, balon silici, editör ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunarım. Türkçe Manga’ da Siber dünyada bir yer buluyor sizlerin sayesinde. Hepinize Mutluluklar ve Başarılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama 441 - 10-1=

yayınlanmıştır efem! İndirmek için buradan devam!

Keyifli okumalar diler, yorumlarınızı bekleriz!

Bu arada Gintama Ciltleri sayfamızda hizmetimizde!

Sırf siz kolay indirebilesiniz diye Rassvet-chan sizler için uğraştı, didindi! ^_^ 3 cildimiz hazır 4. de yolda efem! :)

Son olarak; Gintama 411 - Bir Begirama Yazı edit yenilenmiştir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.