Jump to content

Yorozuya - OtakuTürk ~ Gintama Çeviri Grubu

Önerilen İletiler

Güncel arcta olaylar koparken biz de atladığımız bölümlerle gülmekten kopalım  :lol:  :lol: 

Gintama 455 - Erotik Kitaplar Saklanır, Ama *****lar Saklanmaz

yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! 

:wub: Yorumlarınızı bekleriiiiiiz!  :wub: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 177
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhabalar herkese! :))   Birer Gintama sever olarak ben ve çevirmen arkadaşımla Gintama mangasını, animenin kaldığı yerden Türkçeye çevirmek için kolları sıvadık. 2014 Şubattan beri çevirilerimiz

Gintama İle İlgili AMV veya Video İstiyosanız Ben Youtubeda Gintama İsimli Liste Yaptım Eklemeyede Devam Ediyorum Gintamayla İlgili Güzel Video falan gördükçe listeye ekliyorum şu linkten ulaşabilirsi

Güncel hazır efenim!  :good-job-onion-head-emoticon:    Gintama 523 - Direniş bölüme ulaşmak için buradan devam! yorumları unutmayıııın!   Güncelde arc sonlanırken güzel bir haber aldık, herkesin bekl

Manyak Gidiyor harika bir bölümdü takasugi vs gintoki sonunda başladı :D :D

Gintoki vs. Takasugi'nin yanında Kagura vs. Kamui unutuldu biraz ama olacak o kadar, ikisini birden görmeyi kalbimiz kaldırmazdı :D Onların da zamanı gelecektir. Bundan sonra sanırım muhteşem bir (veya iki) dövüş göreceğiz :bye2-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon:  Biraz daha geçmişe gitseler keşke, bu ikisinin arasının neden bozulduğunu tam anlamıyla öğrenmek isterdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri için teşekkürler gördüğüm anda üzerine atladım yeni bölümün. Bende bu vs.'lerin yanında geçmişte neler olduğunu gösterilmesini istiyorum :hell-yes-onion-head-emoticon: . Daha yeni okudum ve kolay kolay etkisinde kurtulamayacak gibi hissediyorum. Kendi kendime Gintama ostları dinleyip gaza geliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri için teşekkürler gördüğüm anda üzerine atladım yeni bölümün. Bende bu vs.'lerin yanında geçmişte neler olduğunu gösterilmesini istiyorum :hell-yes-onion-head-emoticon: . Daha yeni okudum ve kolay kolay etkisinde kurtulamayacak gibi hissediyorum. Kendi kendime Gintama ostları dinleyip gaza geliyorum.

Burada güzel bir amv var, epey gaz veriyor, işine yarar gibi :D Blogdaki şarkılar da iyidir :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.