Jump to content

Selam İnsanlık !!!

ScReaM

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkdaşlar ben yusuf ceylan bu Scream342 Nik'imi her türlü internet protokolünde kullanırım  :cool-onion-head-emoticon:   ßilgisar Mühendisiyim :congrats-onion-head-emoticon:  ( Not : Okuyoz ol

üst üste flood yapmaktan vaz geç artık ayrıca yeni sistem güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkacak bu şekilde gereksiz pos kasmaya devam etmemeni rica ediyor sözlü uyarını veriyorum tekrarlanması da

Hoş geldin. :lol:  (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. )

Selam Genç  ^_^  Hoşgeldin Foruma...

Hack ha vay :ph34r: Ben şahsen Outlook'un Messenger zamanlarındaki hali gibiyim bu konularda yada Die Hard 4 deki Bruce Willis gibi demek daha mantıklı Sexy ama Cahıııııııl  :ahaaah-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:  .

Pekala :D Hoş bulduk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

meraba hoş geldin foruma :hi-onion-head-emoticon: iyi eğlenceler  hazır bilgisayarcılar hep biarada sormadan geçmeyeyim bilgisayarım yavaşladı biraz  ne yapabilirim :hehe-onion-head-emoticon:  :confused-onion-head-emoticon:

Ccleaner  Diye bir program var indir ve bilgisayarına kapsamlı bir temizlik yap u işe yarmazsa bilgisayarın FFormat istiyor demektir Şimdiden iyi şanslar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangi üniversitedesin? :D Ve ben de büyüyünce bilgisayar mühendisi ya da elektronik mühendisi olmak istiyorum hacker işleri falan kız olmama rağmen her zaman ilgimi çekmiştir.Bilgisayar oyunlarını da severim :)

Doğum tarihim 11.01.1999  Orta okuldan Direk Ünüverstiye atlayan zeki anime karakterlerinden deyilim  :falling-asleep-onion-head-emoti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.