Jump to content

Önerilen İletiler

Arkadaşlar bu hafta geçenlerde forumda meydana gelen bir karmaşadan yola çıkarak hazırladığım çalışmalar var. Forumumuzun FC (Fan Club) bölümü mevcut. Bu bölümde anime severler sevdikleri animelerin veya karakterlerin FC lerine üye olarak paylaşımda bulunabilmektedirler. Geçen hafta FC ler o bir anda o kadar arttı ki bu olay forum gündemini bir süre meşgul etti :D Bende bu haftaki çalışmalarda benzer özellikleri olan anime karakterlerini çeşitli FC lerde çizdim. Bunlar sadece benim yakaladıklarım. Siz kendi FC lerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Vakit bulduğumda bir bölümünü çizip bu konuya ekleyeceğim.

Bu haftaki diğer çalışmam Süper Animeci'ler ile ilgili. Animeciler süperdir! Nasıl mı? Merak ediyorsanız çalışmalara bir göz atın. Sizde Süper Animeci'nin özelliklerini yine konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Beğenilenleri ileriki haftalarda çizip bu konuya ekleyeceğim.

NOT: Gelecek hafta ANİMEKOMEDİ çalışmaları eklemeyeceğim ama sonraki hafta yaklaşık 25-30 sayfa olacağını düşündüğüm -TürkAnimeTV Ailesine Yeni Çevirmen Alımı- -TürkAnimeTV Binasındaki 4 Özel Oda- ve -TürkAnimeTV Büyük Tehlikede- adlarında üç sahneden oluşacak one-shot hikayesini paylaşmayı düşünüyorum.
Umarım bu haftaki çalışmaları beğenirsiniz ... :)

Lütfen çalışmaların altındaki spoiler içine alınmış küçük notları okuyun.

FAN CLUBs

YjOOO2.png

bunlara ek olarak FMA animesinden

Gluttony olabilir. Sizinde şu da bu FC de olabilir dediğiniz karakterler varsa yazın.

89NNNn.png

ilk önce adını "aynı kuaförde saç kestirenler FC" yapacaktım ama bu daha komik geldi :D

Ezyyyz.png

Sizin içiniz fesat :P yani güçlü bayanlar fan kulübü.. bayraklarındaki füzelerde güç sembolü -_-

Süper Animeci Özellikleri

jvQQQL.png

ZAOOOV.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar bu hafta geçenlerde forumda meydana gelen bir karmaşadan yola çıkarak hazırladığım çalışmalar var. Forumumuzun FC (Fan Club) bölümü mevcut. Bu bölümde anime severler sevdikleri animelerin v

çok teşekkürler arkadaşlar :) eğleniyorsanız gülüyorsanız işe yaramıştır :D bu haftakiler yordu beni gerçekten  :wacko:  yine son güne bıraktığım içindir :P füzeler konusu altındaki spoilerde açıklanm

:good-job-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:  devamı gelsiiiin

eline sağlık dostum çok güzel olmuş hepsi :D BooBs FC daha uygun olurdu bence :D

3 FC alın beni :D bu haftakiler daha iyiydi be :D hatta dur en iyileriydi :D

E Füzeler FC koysaydın ya Ahmet :D

Ellerine sağlık Ahmet. :D Uyumadan önce iyi geldi bu. :D İki hafta sonra neler çıkmış olacak bakalım senden. :D Hadi gambatte!

eline sağlık :D

Eline sağlık :D

lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512lol1-onion-head-emoticon.gif?1292862512

bekleyip duruyordum nerde yeni çalışmalar diye wow1-onion-head-emoticon.gif?1292862527 Ahmedooo bu haftakiler ayrı bir güzel olmuş eline sağlıkadmire2-onion-head-emoticon.gif?12928624 

füzeler FC 

pff1-onion-head-emoticon.gif?1292862515 

Çok güzel olmuş ellerine sağlık :D öncekileri de çok beğenerek okumuştum :)

çok teşekkürler arkadaşlar :) eğleniyorsanız gülüyorsanız işe yaramıştır :D bu haftakiler yordu beni gerçekten  :wacko:  yine son güne bıraktığım içindir :P füzeler konusu altındaki spoilerde açıklanmıştır başıma iş açmayın :P ama ne yalan söylüm BooBs güzel isimmiş. FC alımlarımız vardır. Bu haftaki ayrı bir güzel diyorsunuz her hafta üstüne bişeyler koymaya çalışıyorum. Yapamadığım gün bırakacağım :D ne demek ezgicim gülmenin eğlenmenin adresi yapacağım burayı, Teşekkürler Zeynep ablacım sende beğendiysen güzel olmuş demek ki :D hepinize tekrardan çok teşekkürler arkadaşlar bunlar çerezlik durun daha yeni başladık :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.