Jump to content

Forum Kuralları (Güncellendi-11.06.2020)

Toprakezgi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forum kuralları, forum adminleri tarafından 22.06.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurallarda değişiklik olduğunda üyelere duyurulacaktır. 1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret, küfür i

Kimselere sormadan kurallara ekleme yaptım neden?   Girdiğim bir konuda bangır bangır çalan bir müzik yüzünden, sayın üyemiz üşenmemiş imzasına müzik eklemiş insanda azcık akıl olur, kimsenin aklına g

O 100 ileti sınırını ben getirdim de, bazı arkadaşlar onu istismar ediyor, onlara söyleyeceğim tek başına 100 iletiyi geçmeniz hemde birkaç günde veya 1 hafta da birşey ifade etmiyor, bu başlık açabil

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin

Kimselere sormadan kurallara ekleme yaptım neden?

Girdiğim bir konuda bangır bangır çalan bir müzik yüzünden, sayın üyemiz üşenmemiş imzasına müzik eklemiş insanda azcık akıl olur, kimsenin aklına gelmemiş böyle bir şey ben yapayım da harika olayım mı dedi acaba ama beynini azcık kullansa,  bu forumda bilmem kaç üye var neden kimsenin imzasında müzik yok acaba bir sebebi mi var diye düşünür, hadi bunu düşünemedi diyelim, o zaman ya bu insanların hepsinin imzasında müzik olsa girdiğim konuda hepsinin aynı anda çalması nasıl olurdu ben ne hissederdim empatisi dahi yapamamış, aklından geçirmemiş, uzatmayayım zaten imza ebatlarına uymayanları toplasak buradan aya köprü olurdu bir de bunlar çıktı  <_< Neyse zaten benim de işim gücüm yoktu herkesin profiline girip teker teker bu müzik kimden geliyor diye bakmak çok iyi geldi  :smile_artiz:

Kurallara da yazamadığı sürece ne yaparsak kabuldür mantığını bırakmadığınız sürece bu maddeler azalmak yerine çoğalacak sonra ayy bu kurallar çok katı diye hayıflanırsınız işte  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

30. Madde eklenmiştir. Forum kullanıcılarına duyrulur.

Admin arkadaşlarıma not: 30. Maddeyi kurallarda göremedim. Gozumden kacmissa affola. (Mehmet`in dikkatini çekmiş. Eskiden bu kural vardı diye hatırlıyordum ben. Kusura bakmayın biraz haber vermeden oldu.Renkleri telefondan ayarlayamadim. :boring-crazy-rabbit-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Toprakezgi yazdı:

Admin arkadaşlarıma not: 30. Maddeyi kurallarda göremedim. Gozumden kacmissa affola. (Mehmet`in dikkatini çekmiş. Eskiden bu kural vardı diye hatırlıyordum ben. Kusura bakmayın biraz haber vermeden oldu.Renkleri telefondan ayarlayamadim. :boring-crazy-rabbit-emoticon:)

Güzel kural. Hortlatmaya bende karşıyım. :smoking1-onion-head-emoticon:

Spoiler

:lonely-onion-head-emoticon: spoileri yanlışıkla yapınca silemiyorum neden?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 19.03.2016 at 16:08, Toprakezgi yazdı:

Eklediğiniz için teşekkür ederim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...
  • 2 sene sonra...

Forum Rules (Updated 11/06/2020)

Respectful Language: Use polite and respectful language when communicating with other forum members. Avoid offensive, discriminatory, or inflammatory remarks.

Stay on Topic: Ensure that your posts are relevant to the discussion at hand. Avoid derailing threads or introducing unrelated topics.

No Personal Attacks: Do not engage in personal attacks, harassment, or bullying towards other forum members. Treat everyone with respect and courtesy.

Avoid Spamming: Do not post repetitive or irrelevant content. Avoid excessive promotion of products, services, or self-promotion.

Respect Intellectual Property: Do not share copyrighted material without proper permission. Respect the intellectual property rights of others.

Constructive Feedback: When providing feedback or criticism, be constructive and offer suggestions for improvement. Avoid purely negative or unhelpful comments.

Privacy and Personal Information: Respect the privacy of others and refrain from sharing personal information about yourself or others without consent.

Moderators' Decisions: Accept and abide by the decisions of forum moderators. If you have concerns, contact them directly.

Multiple Accounts: Do not create or use multiple accounts to deceive or manipulate the forum community.

Report Violations: If you notice any violations of the forum rules, report them to the moderators for appropriate action.

Please note that the provided rules are a translation based on the text you provided, and the actual forum rules may vary. It's always recommended to consult the official forum page or community guidelines for the most accurate and up-to-date information on forum rules and policies. pet friendly motels

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.