Jump to content

Forum Kuralları (Güncellendi-11.06.2020)

Toprakezgi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forum kuralları, forum adminleri tarafından 22.06.2015 tarihinde güncellenmiştir. Kurallarda değişiklik olduğunda üyelere duyurulacaktır. 1) Forumda diğer üyeleri küçük düşürücü, hakaret, küfür i

Kimselere sormadan kurallara ekleme yaptım neden?   Girdiğim bir konuda bangır bangır çalan bir müzik yüzünden, sayın üyemiz üşenmemiş imzasına müzik eklemiş insanda azcık akıl olur, kimsenin aklına g

O 100 ileti sınırını ben getirdim de, bazı arkadaşlar onu istismar ediyor, onlara söyleyeceğim tek başına 100 iletiyi geçmeniz hemde birkaç günde veya 1 hafta da birşey ifade etmiyor, bu başlık açabil

• Forum Admin

dikkate alacağım bunu :) Peki Ban açılma gibi bi durum var mı?

Şimdiye kadar kural ihlali yaptığı için banlanan hiç bir üyenin banı açılmadı diye biliyorum.. Genelde yeni hesap alıp öyle gönderiliyor..

Mangatürk gibi forumlarda geçici ban sistemi de var... Adminin belirlediği bir süre sonrasında kişinin hesabının banı otomatik açılıyor.. Bizde öyle bir sistem yok maalesef

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

150 ileti ne anlamadım ?

Her konuda cevap yazarken ileti sayın artıyor eğer 150 cevap yazarsan Konu açma hakkı kazanıyorsun.

Mesela benim yaklaşık 1025 İletim var.

Level'de buna bağlı olarak değişiyor.

tabi tek şart İleti kasmak değil 1 Yılını doldurmadan Bazı kısımlarda konu açamıyorsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.