Jump to content
Türk Anime TV Forum
0nLin3

[Light Novel] Legendary Moonlight Sculptor (Türkçe Çeviri, Bir Sanal Gerçeklik Hikayesi)

Önerilen İletiler

Okuyacağım diye derse geç kaldım....  :crying2-onion-head-emoticon: Çok sıkı bir hikaye..  Elinize sağlık :D

Bazı yerlerde cümle bozuklukları dikkatimi çekti. AMa ölümcül anlam kaymaları olmadığından sorun değil :D

Öğrenciler sevinmiştir :P

Teşekkürleer Janset abla, anlam bozukluklarını gördüğünde söylersen düzeltirim, kontorlde gözümden kaçabiliyor çoğu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vay mangasi cikacagini bilmiyordum super takip ederim ama nerden yayinlicaklar burdan siz yayinlicakmisiniz nasil turkcesini takip ederiz

Evet burada linki paylaşırım, ancak bunda herhangi bir gün belirlememiz mümkün değil ne yazık ki

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk üç bölüm bitti. okumaya devam :D 

bu arada mangası -genel geçer mangalardan/manhwalardan biraz farklı olsa da- güzel olmuş. Ben okumayı tercih ederim tabii o başka :D Hikaye giderek sürükleyici olmaya başladı o yüzden devammm.... Elinize sağlık bu arada.

İki ve üçüncü bölümlerin çevirilerinde birinciye oranla hiç hata göremedim. İnsan bir işi yaptıkça tecrübe sahibi olup hata yapmamaya başlıyor değil mi?

Çok güzel bir eser kazandırıyorsunuz teşekkürler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş