Jump to content

Kuroshitsuji: Book of Circus’un Detayları

Skadi

Önerilen İletiler

Seriye ilişkin detaylar yavaş yavaş belli oluyor.

EGG0yaE.jpg

Geçtiğimiz aylarda Yana Toboso’nun ünlü mangası Kuroshitsuji’nin, Kuroshitsuji OVA: Book of Murder ve Kuroshitsuji: Book of Circus isimli bir OVA ve anime serisinin çıkacağı haberini duyurmuştuk. Nihayet yeni sezona ilişkin detaylar belli olmaya başladı. Serinin resmi sitesinden yapılan duyuruya göre ana karakterleri seslendirecek isimler değişmezken yeni katılan isimlerle birlikte genel seiyuu kadrosu şöyle;

• Sebastian Michaelis – Daisuke Ono
  • Ciel Phantomhive – Maaya Sakamoto
  • Grelle Sutcliff – Jun Fukuyama
  • Lau – Koji Yusa
  • Undertaker – Junichi Suwabe
  • Joker – Mamoru Miyan
  • Doll– Ayahi Takagaki
  • Beast – Yuko Kaida
  • Dagger – Nobuhiko Okamoto
  • Snake – Takuma Terashima
  • Baldroy – Hiroki Touchi
  • Finnian – Yuuki Kaji
  • Mey Rin – Emiri Kato
  • Bay Tanaka – Shunji Fujimura
  • William T. Spears – Noriaki Sugiyama
  • Ronald Knox – KENN
  • Soma Asman Kadar – Shinnosuke Tachibana
  • Agni – Hiroki Yasumoto
  • Elizabeth Midford – Yukari Tamura
  • Ran-Mao – Sayuri Yahagi
  • Fred Abberline – Hisayoshi Suganuma
  • Peter: Yuuki Hata
  • Wendy – Mayumi Shintani
  • Jumbo – Ryokan Koyanagi
  • Charles Grey – Ryohei Kimura
  • Charles Phipps – Tomoaki Maeno

CpBHg1W.jpgKuroshitsuji: Book of Circus Afişi

Yeni afişi de görücüye çıkan, yapımını A-1 Pictures stüdyosunun üstlendiği animenin yönetmen koltuğunda Bleach, Great Teacher Onizuka gibi ünlü serilerin yönetmenliğini yapmış Noriyuki Abe, karakter dizaynında yine diğer sezonlarda da seriye eşlik eden Minako Shiba, senaryoda ise Hiroyuki Yoshino, Ichiro Okouchi ve Yuka Miyata yer alıyor.

zOlTlj8.jpg

Yeni sezon, mangada 24. bölümden itibaren yayımlanan Noah’s Ark Circus isimli hikaye bölümünü takip edecek. Kuroshitsuji: Book of Murder OVA’sının konusunu ise mangada The Phantomhive Manor Murder Case isimli arc oluşturuyor. OVA’nın bu sonbahar Japon sinemalarında vizyona girmesi planlanırken serinin 3. sezonu ise Temmuz ayında izleyici ile buluşacak. Kuroshitsuji: Book of Circus’ın kaç bölüm olacağı ise henüz belli değil. Öte yandan afiş itibariyle yine gizemli ve renkli bir sezonun bizi beklediği sinyalleri veriliyor.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Seriye ilişkin detaylar yavaş yavaş belli oluyor. Geçtiğimiz aylarda Yana Toboso’nun ünlü mangası Kuroshitsuji’nin, Kuroshitsuji OVA: Book of Murder ve Kuroshitsuji: Book of Circus isimli bir OVA

Aaa iyi ki açtın bu konuyu. Bende bugün tanıtım videosunu paylaşıcaktım sırf onun için böyle bir konu açmayı düşünüyordum :D Bu arada hala sabırsızlıkla,merakla ve heycanla beklemekteyim ya. Bir an ön

sırf sebastian için izleyebilirim :bled1-onion-head-emoticon:   serinin devamının gelecek olması güzel merakla bekliyoruz tanıtım için çok teşekkürler hepinize...  :cheer2-onion-head-emoticon: 

Aaa iyi ki açtın bu konuyu. Bende bugün tanıtım videosunu paylaşıcaktım sırf onun için böyle bir konu açmayı düşünüyordum :D
Bu arada hala sabırsızlıkla,merakla ve heycanla beklemekteyim ya. Bir an önce gelse de izlesek. 

Tanıtım Videosu

Sebastian Michaelis :3 Ciel Phantomhive :3

Bu ikisi sevdiğim kimseyi sevmiyorum ya :D gerçi Kuroshitsuji 2 de yine hizmetkar ve efendi vardı. Onları da çok beğeniyodum :D Neyse. öyle işte, fazla uzatmiyim :P  :D

Bilgi ve paylaşım için Teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sırf sebastian için izleyebilirim :bled1-onion-head-emoticon:

-her ne kadar 2. sezonun sonundan tatmin olmasamda-  :depressed2-onion-head-emoticon: 

serinin devamının gelecek olması güzel merakla bekliyoruz tanıtım için çok teşekkürler hepinize...  :cheer2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.