Jump to content

Japon Animecilerden Daha Fazla Karakter Anketi

Yabus

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Daha önceki haberimizde size japon hayranların en sevdiği siyah saçlı karakterleri sunmuştuk. Ancak görünen o ki Japonlar sadece siyah saçlı karakterlerle kalmamış, en sevdikleri pembe saçlı, mavi saç

Bu Japonları anlamıyorum <_< Bir taraftan Sakurayı seçmedikleri için tebrik ederken bir taraftanda pembe saçlılarda Lala var, Elfien Lied da ki Lucy/Nyu var... Mavi saçlılarda Saeko,Suzuka, Kuru

Bıkmayacaklar herhalde saçma anket ve moe karakter yapmaktan.   

Posted Images

Bi Ayanami Rei hak ettiği yerde :D Mutlu oldum Ayanami'yi çok seviyodum :D Madoka olacağını tahmin etmiştim aslında pek şaşırmadım :D Ama gerçekten İnori yok şaşırdım şahsen.  Şahsen doğru düzgün bi karakter olarak Ayanami var listede diğerlerinin hepsi o o kadar iyi karakterler değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mahou Shoujo Madoka Magica karakterlerinin böyle sevilmesine şaşırmadım, zaten anime dünyasını az çok takip edenler Mahou Shoujo'nun Japonya'da nasıl tuttuğunu biliyolardır :D ben pek sevmiyorum, saf uzakdoğu komedisi bana çok uzak geliyor :(

tek şaşırdığım pembe saçlılarda Angel Beats'ten Yui'yi görememek oldu. Japonya'da Angel Beats! çok seviliyor diye biliyordum, acaba Yui karakterini mi sevmiyolar ki.

bi de o kadar moe karakterin içinde mavi saçlıların 1.si çok badass durmuş be, henüz izlemedim Neon Genesis Evangelion'u ama bakışından belli o karakterde var bişeyler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.