Jump to content

Bir Kral, Bir Taht ve Günah Keçisi [İnceleme&Tanıtım]

Önerilen İletiler

Yazıyı okurken çay içiyordum bu tuhaf oldu hoş oldu  :D

seri müthiş bir seriydi geçen sene köye gideceğimiz ara izlemek için indirmiştim her GM - MB -Bayt deydi bitmsin diye diğer animelere izlemeye çalışır bir bölüm sonra geri dönüyor sonra dur oğlum bitmesin diye izlememeye çalışıyordum :D  en son dönmemize 3 gün kala başlayıp sabaha karşı bitirmiştim :) müzikleri efsane zaten karakter olarnak inori hepimzin hareminde :D  fan service gelirsek ben niye hatırlamıyorum öle bir şey :O neyse  puan yerinde olmuş  :good-job-onion-head-emoticon:  eline sağlık neyse ben kendi tanıtımı yazmaya devam edeyim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bundan 4 ay önce, yine oturduğum yerde, gözlerimi ekrandan alamayarak, bir yandan "Ne oluyor!" deyip diğer taraftan da gözlerimdeki yaşları almak için mendile uzanıyordum. Kalbim, hızlı hızlı çarparke

Hiç abartmıyorum bu animeyi 3-4 kez hiç sıkılmadan izlemişimdir. Hele ki 15. bölümden sonrası beni benden alıyor :D İşte 15. bölümün sonraları ve animeyi daha da güzelleştiren sahne ! (Animeyi izlemey

İzledikten sonra uzunca bir süre etkisinde kalmıştım. Hatta hala müziklerini dinlerken sahneleri gözümde canlandırıp bir tuhaf oluyorum. Çok iyi anlatmışsın gerçekten ellerine sağlık ^.^

Yazıyı okurken çay içiyordum bu tuhaf oldu hoş oldu  :D

seri müthiş bir seriydi geçen sene köye gideceğimiz ara izlemek için indirmiştim her GM - MB -Bayt deydi bitmsin diye diğer animelere izlemeye çalışır bir bölüm sonra geri dönüyor sonra dur oğlum bitmesin diye izlememeye çalışıyordum :D  en son dönmemize 3 gün kala başlayıp sabaha karşı bitirmiştim :) müzikleri efsane zaten karakter olarnak inori hepimzin hareminde :D  fan service gelirsek ben niye hatırlamıyorum öle bir şey :o neyse  puan yerinde olmuş  :good-job-onion-head-emoticon:  eline sağlık neyse ben kendi tanıtımı yazmaya devam edeyim :)

Şu an adını hatırlamıyorum hani tekerlekli sandalyedeki kız ve diğer kedi kırması onlarda biraz fanservice vardı. :)

Puan kırmaya çalıştım çizimde yoksa 9.8 falan oluyordu. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an adını hatırlamıyorum hani tekerlekli sandalyedeki kız ve diğer kedi kırması onlarda biraz fanservice vardı. :)

Puan kırmaya çalıştım çizimde yoksa 9.8 falan oluyordu. :)

hee onlar dimi tekerlekli sandalyede olanın göğüsler büyüktü hatta bi kere düştüğün çok sağlam poz durmuştum asdfg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Her acidan bence de harika bir seri zaten favori animem, degerlendirmen cok aciklayici ve yerinde olmus. Sayende bilmeyenler de ogrenir bu guzel animeyi.

İzlerken bir heyecanla izlemiştim.

Sonra spoiler yiyince gitmişti bütün heyecanı.

Konusu sağlam ama beni pekte tatmin etmemişti.

Spoiler yedim diye belkide bilemiyorum.

Fakat sonunu çok beğenmiştim.

Teşekkürler güzel bir inceleme olmuş.

Teşekkür ederim. Herhalde Guilty Crown spoiler yenilmemesi gereken animelerde ilk ona girer. Oyle bir hikayesi vardi.

Birde unutmadan yazayim, ovasi cikmis , olaylardan oncesini anlatan. Ben izlememistim o yuzden değerlendirme ye o dahil degil. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

hikayesindeki boşlukları ve dandik finalini saymazsak her açıdan on numara animeydi. dandik finali derken, olan olay değil de olayın oluş biçimi çok dandikti. spoiler vermeden anca bu kadarını söyleyebiliyorum :D

yalnız kim ne derse desin soundtrackleri cidden iyiydi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Yeayyyyy bugün başladım 3 bolum izledim yeaaayyyy.. Senaryo çizim müzikler hoş kankalar... Aksiyonu bol hızlı bitecek böyle devam ederse :D

Ancak izlediğim kadarı ile sitedeki tanıtımı eksik ve yanlış geldi bana.. Sağ elinde psişik güçler falan doğuştan değil sonuçta ?

Neyse bitireyim de son izlenimimi eklerim buraya :) spoiler yemiştim ama yapacak bir şey yok :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.