Jump to content

Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)

Pingu

Önerilen İletiler

Yorumun için teşekkürler Japon basscı arkadasımız no game end le bize katıldı ve diğer parçalarda da bizimle olacak :)  Bu arada kapımız tüm anime severlere açık sende dersen ki bi parça yapalım yaparız :)

ilginizi çeker mi bilmem ama şuanda *tokyo ghoul* ve *noragami* nin OP leri üzerinde çalışıyorum gerçi biraz uzun sürücek (malum ikisinin de bass tabb leri hiç yok ve kulakla ve videolara çıkarmak zorundayım) ama bitirdiğim de size danışırım. 1-2 senedir bass çalıyorum ama bu işlerle baya ilgili olmama rağmen daha video paylaşma fırsatım olmadı yani bu işleri pek bilmem ama videosunu çekip buraya veya size yollayabilirim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 167
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merbaha arkadaşlar öncelikle NeverMore Studios müzik film ve oyun alanlarında iyi işler çıkartmayı amaçlayan amatör bir topluluktur. Bunun yanı sıra görsel ve işitsel efektlere ağırlık vererek müzik,

ilginizi çeker mi bilmem ama şuanda *tokyo ghoul* ve *noragami* nin OP leri üzerinde çalışıyorum gerçi biraz uzun sürücek (malum ikisinin de bass tabb leri hiç yok ve kulakla ve videolara çıkarmak zor

Zero no Tsukaima OP Cover eklenmiştir vokal de Recchi sama eşlik etti. :)

ilginizi çeker mi bilmem ama şuanda *tokyo ghoul* ve *noragami* nin OP leri üzerinde çalışıyorum gerçi biraz uzun sürücek (malum ikisinin de bass tabb leri hiç yok ve kulakla ve videolara çıkarmak zorundayım) ama bitirdiğim de size danışırım. 1-2 senedir bass çalıyorum ama bu işlerle baya ilgili olmama rağmen daha video paylaşma fırsatım olmadı yani bu işleri pek bilmem ama videosunu çekip buraya veya size yollayabilirim  :D

bass ve tabbları internette buldum :D en azından ben uğraşıp finger çalıyorum electroda tokyoyu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bass ve tabbları internette buldum :D en azından ben uğraşıp finger çalıyorum electroda tokyoyu

uzun uğraşlar sonucu tokyo ghoul un bass tab ını bulabildim. noragami yi bulamadım ve aklım almıyo; nasıl bu asyalıların hepsi bu şarkıları kulaktan çıakrabiliyolar? yoksa aralarında iletişim ağı veya araştırmaları için kendi siteleri falan mı var bilemiyorum.. bakalım pigu 'yla konuştum tokyo ghoul op ile black bullet ed yi çıkarıp coverını yapmaya çalışıcam  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuyu ilk defa görüyorum başarılı buldum :) Başka çalışmalarınızı görmek dileğiyle (biraz resmi oldu sanki :P)

teşekkürler efendim :)

uzun uğraşlar sonucu tokyo ghoul un bass tab ını bulabildim. noragami yi bulamadım ve aklım almıyo; nasıl bu asyalıların hepsi bu şarkıları kulaktan çıakrabiliyolar? yoksa aralarında iletişim ağı veya araştırmaları için kendi siteleri falan mı var bilemiyorum.. bakalım pigu 'yla konuştum tokyo ghoul op ile black bullet ed yi çıkarıp coverını yapmaya çalışıcam  -_-

akordan tab cıkarabılıyorlar bro istersen ben de akorları cıkarıp sana verebilirim :) bekliyorum brat

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.