Jump to content
Türk Anime TV Forum
Pingu

Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)

Önerilen İletiler

Neden olmasın? ^_^ İşinizde bol şans

Teşekkürler :)

Knou basindaki merbaha.kelimesini duzeltsen iyi olur sanirim. :P tam anlayamadim ne yaptigini sarkilarin uzerine enstruman calisiyorsun galiba? eger oyleyse yetenek varr. :D

Evet şarkıları bir de biz çalıyoruz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar elinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. bir bas gitarist olarak bas gitarist arkadaşın çalışını çok beğendim (gitarist de çok iyi tabii) :) yalnız bass ın sesi biraz daha açık olsaydı daha iyi olabilirdi malum japon şarkılarda özellikle anime op lerinde bass lar baya ön planda oluyo <_<  hem gitaristi hem de bassisti takdir ettim; gerçekten japon şarkılarında enstrümanların zorluk seviyeleri epey fazladır ve siz başarmışsınız. yeni projelerinizi beklerim..  :D

edit: bas gitara da hayran kaldım  :wub: fender galiba ama tam modelini öğrenebilirsem minettar olurum  :blink:

edit: yalnız hep bas gitarist arkadaşı övdük ama gitarist arkadaş yanlış anlamasın bassist olduğum için biraz ona dikkat ettim yoksa zaten gitarist arkadaş da aşmış olduğu belli oluyo her türlü  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar elinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. bir bas gitarist olarak bas gitarist arkadaşın çalışını çok beğendim (gitarist de çok iyi tabii) :) yalnız bass ın sesi biraz daha açık olsaydı daha iyi olabilirdi malum japon şarkılarda özellikle anime op lerinde bass lar baya ön planda oluyo <_<  hem gitaristi hem de bassisti takdir ettim; gerçekten japon şarkılarında enstrümanların zorluk seviyeleri epey fazladır ve siz başarmışsınız. yeni projelerinizi beklerim..  :D

edit: bas gitara da hayran kaldım  :wub: fender galiba ama tam modelini öğrenebilirsem minettar olurum  :blink:

edit: yalnız hep bas gitarist arkadaşı övdük ama gitarist arkadaş yanlış anlamasın bassist olduğum için biraz ona dikkat ettim yoksa zaten gitarist arkadaş da aşmış olduğu belli oluyo her türlü  :D

Yorumun için teşekkürler Japon basscı arkadasımız no game end le bize katıldı ve diğer parçalarda da bizimle olacak :)  Bu arada kapımız tüm anime severlere açık sende dersen ki bi parça yapalım yaparız :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Akuma no riddle gerçekten süperdi *-*

Teşekkürler ! :)

Güzel bir çalışma  :22: :cheer2-onion-head-emoticon:  devamını bekliyorum....  :good-job-onion-head-emoticon:

Kendi yaptığım 8 e yakın cover var fakat video çekmemiştim heralde onları amv ile atacağım bu arada bikaç güne anket yapacağız :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok