Jump to content

Durarara!! [Tanıtım]

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Durrara Bölüm Sayısı:26 Yapım yılı: 2009 Konu: Mikado Ryugamine çocukluk arkadaşı ısrarları sonucu tokyoya gelmiş biridir fakat bu şehir pek tekin bir yer değildir çete savaşlarının yaşandığı on

Tanıtımını güzel yapmışsın ama karakter tanıtımlarında biraz hata var gibi. Celty fanservice değil asıl ana karakterlerden, hatta tam ana karakter seçilse yüksek ihtimalle Celty'nin olduğunu söylemişt

Bu animenin adını duymuştum ama izleme fırsatı olmadı :) Şimdi izlemeyi düşünüyorum emeğine sağlık :)

opening ini sevdiğim bir kaç animeden biri.

http://www.youtube.com/watch?v=_O9hRcIAza0

OPları güzel ama çok dinlemek zararlı  ^_^  sonra tiksiniyorsun olmuyor öle olunca da 

keşke 2. sezonu gelse de Celtyciğime daha çok ağırlık verseler hikayede :( ve evet opening'i cidden baya iyi :D

2. sezon gelecekmiş güya ext yorumlarda da belirtmiş  :)

Ne zamandır adını duyuyordum ama izlemeye fırsatım olmadı eline sağlık tanıtım çok güzel Ayhan :D Hem bana iyi komedi mazemesi çıkaracak bir animeye benziyor hemen listeme alayım -_-

celty yapıyacak 1 tane var aslında aklımda paylaşmaya uygun olmaz  ^_^

Okuduktan sonra tekrar izleyesim geldi :D Güzel tanıtım :D

2. sezonun tam tarihi belli loduğu zaman izle ben öle yapmayı düşünüyorum ( öyle yapmadı)

Animenin sonu tatmin etmemişti beni <_<  gerçi animenin tamamıda beklentilerimi pek karşılamadı, hani insanların övdüğü kadar  :(  ilk 5-10 bölüm hariç :wub:

25-26 bölümlük animelerin bir çoğu öle ya ilk bölümmler tapıyorsun sonra bi garipleşiyor  :mellow:  ama ben tatmin oldum sonda 2. szonda geliyor  :wub:

Bu animenin adını duymuştum ama izleme fırsatı olmadı :) Şimdi izlemeyi düşünüyorum emeğine sağlık :)

izle izle zaman kaybı değil kesinlikle :)

Vayyyy tanıtım okadar iyi yapmıssınki hemen izleyesim geldi merak ettim.nedense izlemek konusunda biraz tereddüdûm vardı.belki izledikten sonra fc katılırım.

izle izle zaman kaybı değil kesinlik :)

Olayları anlayamadım hala anlayamıyorum  :D  Bu arada Saikaların hepsini tek döven adam kimdi hatırlayamadım.Söylersen çok sevinirim baştan izlettirmeyin bana şimdi  :huh:

alper de  söylemiş nitekim bende söliyim daha doğrusu shizonun tanıtımını okursan zaten spoiler vermişim orada  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o kadarda değil ya abarttın ama tepelerede çıkarılacak kadar iyi değil bak onu kabul ederim  ^_^  (her haltına 10 puan verip tam puan veren ben dediğim  şeye bak asdfg ) herkesin düşüncesi farklıdır :)

Düşüncemi söylüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.