Jump to content

Durarara!! [Tanıtım]

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Durrara Bölüm Sayısı:26 Yapım yılı: 2009 Konu: Mikado Ryugamine çocukluk arkadaşı ısrarları sonucu tokyoya gelmiş biridir fakat bu şehir pek tekin bir yer değildir çete savaşlarının yaşandığı on

Tanıtımını güzel yapmışsın ama karakter tanıtımlarında biraz hata var gibi. Celty fanservice değil asıl ana karakterlerden, hatta tam ana karakter seçilse yüksek ihtimalle Celty'nin olduğunu söylemişt

Bu animenin adını duymuştum ama izleme fırsatı olmadı :) Şimdi izlemeyi düşünüyorum emeğine sağlık :)

Göremedim düşünceni :P sadece opening'den bahsetmişsin, diğer sevmeme sebeplerin :blink:

Opening dışında sevdiğim bir şey yok he bir de shizuo var o da karizma olduğu için. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Tanıtımını güzel yapmışsın ama karakter tanıtımlarında biraz hata var gibi. Celty fanservice değil asıl ana karakterlerden, hatta tam ana karakter seçilse yüksek ihtimalle Celty'nin olduğunu söylemişti mangaka. Izaya'nın hobisi Shizuo'yu kızdırmak bir nevi doğru denebilir fakat aralarındaki ilişki iki taraflı nefret, Izaya kızdırmayı ne kadar sevse de Shizuo konusunda bir kompleksi var ve kızdırmasının asıl sebebi Shizuo'dan düşük olmadığını, insanüstü gücü olmamasına rağmen onunla başbaşa gidebileceğini göstermek istediği için daha çok. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bu animeye başlamadan önce çok düşündüm erteledim sürekli. Çünkü herkes sıkıcı, sonradan hızlanıyor falan diyordu. Haliyle sıkıcı bir şeyi izlemek de istemiyordum. Ama Durarara şimdiye kadar izledim animeler arasında en iyilerinden biriydi. Milletin söylediği de yalan değil, her bölümde o şehirde yaşayan ve birbirlerini tanıyan bir takım insanın geçmişini bir nevi öğreniyorsunuz. Karakterleri tanıdıktan sonra 9 veya 10. bölümün bir yerinde, bir ayrıntıdan bahsediliyor ve "ben bunu neden öğrenmeliyim ki animenin en sıkıcı yeri burası heralde, hızlanmayacak mı artık" dediğim anda bir şey açıklandı ve sonrasını nasıl izledim hatırlamıyorum. Eee ne olacak şimdi diye diye bitirdim. Acayip sürükleyici bir hal aldı birden. Beklentilerimi aştı kısacası.

Shizuo'nun olduğu yerlerde ayrıca eğlendim. Izaya'nın aklından ne geçtiğini bilmek isterdim gerçekten.... Neyse öneriyorum herkese. Ben bu tarz animeleri severim siz belki sevmiyorsunuzdur, beğenmeyebilirsiniz tabii, yine de bir deneyin derim.

2. sezonu heyecanla bekliyorum  :cheer3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Bence anime eğlenceli tabi çok aşırı sıktığı da oluyor bölümlerde buna rağmen psychedelic dreams müziklerini müthiş seviyorum o aşırı sıkan bölümlerde çoğunlukla çalıyor bölümü geçesin gelmiyor oturup dinliyorsun :D müzik bakımından müthiş zengin  bir anime,komik de aksiyonu da bol :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.