Jump to content

Merhaba :P

eXt

Önerilen İletiler

Bu konuyu açarken kurallarımı mı yıktım yoksa en geç söyleme rekorunu mu kırdım bilmiyorum.Tek bildiğim içimden kıkır kıkır güldüğüm.

Herkese merhaba ben Atakan,Üniye gidiyorum 18 yaşımdayım.İng (isteğe bağlı altı çizili olarak) hazırlık okuyorum.

Animleri ve mangaları çok seviyorum demem gerek yok sanırım,herkesin genel özelliği sayılır bu.

Az filozofum,bilime ve mitolojiye ilgim sonsuz dene bilir.Ayretten arada güneş yüzü görmek için yazın Rüzgar sörfü yapıyorum.

meraba atakan  ben zeynep bende üye olduktan aylar sonra  tanışama konusu açmıştım  aslında sonradan keşfettim bu konuyu acemilik işte :hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eh, ben adını bilmiyordum. İyi oldu. Yoksa sen laf arasında öğrenip sonra beynimin gazabımdan uğrayıp unuttuklarımdan mısın? : :o

Ben de iki senedir açmayı düşünüyorum. Ne burada ne adminler için olan kısımda konum var. Ezik miyim lan ben? -.-

Adım hiç bir yerde şu güne kadar geçmedi forumda sanırım,ondandır ;)

Yok değilsin ya,senin gibi biri ezikse biz ne oluruz sonra  :D

Adını öğrendiğim iyi oldu merak ediyordum :D Neyse hoşgeldin Atakan :D

Edit:Şimdi farkettim 1000. İletimi atmışım :D

Hoş bulduk ve 1000 iletin kutlu olsun :D

meraba atakan  ben zeynep bende üye olduktan aylar sonra  tanışama konusu açmıştım  aslında sonradan keşfettim bu konuyu acemilik işte :hehe-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk,eh ben de iç kıkırtımı hoşnut etmek için açtım,yoksa nerdeee :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.