Jump to content

Merhaba :P

eXt

Önerilen İletiler

Bu konuyu açarken kurallarımı mı yıktım yoksa en geç söyleme rekorunu mu kırdım bilmiyorum.Tek bildiğim içimden kıkır kıkır güldüğüm.

Herkese merhaba ben Atakan,Üniye gidiyorum 18 yaşımdayım.İng (isteğe bağlı altı çizili olarak) hazırlık okuyorum.

Animleri ve mangaları çok seviyorum demem gerek yok sanırım,herkesin genel özelliği sayılır bu.

Az filozofum,bilime ve mitolojiye ilgim sonsuz dene bilir.Ayretten arada güneş yüzü görmek için yazın Rüzgar sörfü yapıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi ben kalacağım  tanışma konusu açmayan asdfg nediyim şimdi ben Atakan sana :D (ismini burada öğrendiğim doğrudur  :ph34r: )

Bende görünce aklıma dank etti,merhaba demeyi unuttuğum :D

Bi sen kaldın o zaman :D

En son hoş geldin diyeceğim kişisin yalnız :P Neyse Hoş geldin :D Atakan 

Hoşbulduk Misaki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ext ve freeword Siz ikiniz :D forum kuralları güncellendi bi göz atın bence  ^_^

ben baktım okudum (tekrar güncelendikten sonra ) belki foruma ara verip  uzun aradan sonra dönersem açarım bakalım kimler hala burada olur  B)  daha uzun buralarda olmayı düşünüyorum ünüversite sınavı olmayabilirm anca :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

ben baktım okudum (tekrar güncelendikten sonra ) belki foruma ara verip  uzun aradan sonra dönersem açarım bakalım kimler hala burada olur  B)  daha uzun buralarda olmayı düşünüyorum ünüversite sınavı olmayabilirm anca :)

Bugün bakmadığın belli oluyor :)

Neyse açıklamak zorunda değilim ama artık imzalarda "Arial" yazı tipine göre 14 puntodan daha büyük yazı boyutu kullanmak yasak :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ext ve freeword Siz ikiniz :D forum kuralları güncellendi bi göz atın bence  ^_^

Valla defalarca okudum uzun süreden sonra çamazsın diye bi kural göremedim 

Sadece açıldıktan bir kça gün sonra konu kapanır kuralı var

(Öyle bir kural varsa çok özür,iç kıkırtım geçti sanırım )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.