Jump to content

ANİME KOMEDİ 17.05.2014 (5) (hüzünlü hafta)

DHspark

Önerilen İletiler

iyi olmuş ama yukarısı değişmdikçe aşşağısı daha da berbat olur :D

Keşke devlet bize kalsa :D

çalışmaların herzamanki gibi güzel nasıl çiziyorsun bikaç taktik versen

teşekkürle arkadaşım :) çizimlerim henüz o kadar iyi değiller. ben kendi çizimlerime 10 üzerinden ancak 6 veririm. eksiklerim var. ağırlık verdiğim yer kurgu. bence resim bir yetenektir ama nadir bir yetenek değildir. Çoğu insan gerekli pratikle bir seviyeye kadar çizebilir. Bence önemli olan kurgudur. tek bir sayfada  karakter bile çizilecek olsa onu nasıl çizeceğini tasarlamak duruşunu detaylarını kafanda canlandırabilmek işte önemli olan noktalar bunlardır.

Önce uçlu kalemle taslak çiziyorum sonra mürekkepli kalemle üstünden geçiyorum. Yazıcıdan PC ortamına aktarıp boyuyorum. tabi ben yaklaşık 6-7 aydır sürekli vakit ayırıyorum bu şekilde bir nebzede olsa ilerledim. Başta zihnimde çizmek istediğim işin sonunda çizdiğim şeye artık daha çok benziyor. Sende gerekli zamanı verirsen çok değil biraz üstünde durursan böyle çizebilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar geçen haftadan sarkan ANİME KOMEDİ çalışmaları hazır. Bu hafta sonu yayınlamayı düşünüyordum. Ama hafta içi ülkemizin Manisa/Soma ilçesinde gerçekleşen üzücü olaylardan dolayı bu hafta kome

teşekkürler, umarım böyle felaketler ülkemizde bir daha yaşanmaz.   bende türkanime.tv nin logosundaki kıza taktım kafayı dönüp dolaşıp onu çiziyorum. daha çok çizeceğim çok planlarım var onun üzerin

Soma için komedi yayınlamamanı takdir ediyorum.   Not: Göz kırpmayamı başlamış??! Bir kız kardeş abisi olarak bu duruma sessiz kalamayacağım hizaya getirme hazırlıklarını başlatmak lazım :D. Ben bile

TürkAnime biraz tersten yapsak yeter.

türKAniME yani Meka-chan  :D

Soma'da ki olaylar hakkında çok haklısın. Yönetimde ki anlayış değişmezse biz daha çom Soma'lar görürüz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.