Jump to content

ANİME KOMEDİ 17.05.2014 (5) (hüzünlü hafta)

DHspark

Önerilen İletiler

liseli versiyonunnud ben mi tasarlatsam :D

kendisine öncelikle bir isim bulmam lazım  "..........-chan"  sonra güzel şeyler yapacağım. Hatta türkanime.tv için yeni logo çalışmalarına başladım. Yöneticimiz Halil abinin bilgisayarındaki bir problem yüzünden orjinal logo silinmiş malesef, o konuda bazı çalışmalarım var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar geçen haftadan sarkan ANİME KOMEDİ çalışmaları hazır. Bu hafta sonu yayınlamayı düşünüyordum. Ama hafta içi ülkemizin Manisa/Soma ilçesinde gerçekleşen üzücü olaylardan dolayı bu hafta kome

teşekkürler, umarım böyle felaketler ülkemizde bir daha yaşanmaz.   bende türkanime.tv nin logosundaki kıza taktım kafayı dönüp dolaşıp onu çiziyorum. daha çok çizeceğim çok planlarım var onun üzerin

Soma için komedi yayınlamamanı takdir ediyorum.   Not: Göz kırpmayamı başlamış??! Bir kız kardeş abisi olarak bu duruma sessiz kalamayacağım hizaya getirme hazırlıklarını başlatmak lazım :D. Ben bile

• Forum Admin

kendisine öncelikle bir isim bulmam lazım  "..........-chan"  sonra güzel şeyler yapacağım. Hatta türkanime.tv için yeni logo çalışmalarına başladım. Yöneticimiz Halil abinin bilgisayarındaki bir problem yüzünden orjinal logo silinmiş malesef, o konuda bazı çalışmalarım var.

TüR(E)KAniME-chan (Rekame-chan) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karin-chan (vb. 2596 tane üretebilirim en iyisimi bana bırakmayın ^^)

Google a türk an yazdığımda da türk anime çıkıyodu, türkan-chan falan diyomuşum bide. 

türkan-chan :) karin chan güzel mesela ....... gider böyle çok isim var gerçekten bende (T)ürk (A)nime TV den TATİVİ-CHAN diye türettim ama pek japonca bir isim gibi olmadı. bunun hakkında ileride forumda bir başlık açsam fikir alsam, fikirlerden çıkan bir grup ismi oylamaya soksam çok güzel olur :) oy birliğiyle bir isim seçmiş oluruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adamın dibisin cidden, bu ülkede hala kalbi kömürleşmemiş birilerini görmek güzel, nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, eline sağlık önceki ve bu çalışman için, en beğendiğim hiç şüphesiz bu oldu :)

Çok duyarlı bir davranış ellerinize sağlık...

Çok düşünceli davranmışsın :) Emeğine sağlık :)

yorumlarınız için teşekkürler. Umarım ülkemizde tüm işçilerimiz tüm insanlarımız için çalışma şartları düzeltilir ve bir daha böyle felaketler böyle üzüntüler yaşamayız inşallah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.