Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

One outs, slam dunk, basquash, tengen toppa gurren lagann, great teacher onizuka, golden boy serileri bir oturuşta 10-15 bölüm kadar izlediğim serilerdir. :D Golden boy 6 bölüm ama o ayrı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gto- Steins gate- Slam dunk- One Outs(bir sezon daha gidebilirdi)- Death Note-One piece(Enies lobyden sonrası baya sardı, marinefor arcını sabahlayarak bitirmiştim.)

Kısacası spor ve gizemli seriler sarar seni baya. HNİ yeniden çevrilmeye başlamış bu arada ;)

One outs ise bunların ortası olduğundan çok sarmıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Golden boy'u sevemedim bir türlü (4. bölümde bırakmıştım), Gto'da ise ortalarda bıraktım (güzellik yarışmasında sıkıcı geldi) Basquash'ı araştırmıştım ama ne yalan söyliyeyim slam dunktan sonra hiç bir basket konulu animeyi sevmem gibi geldi. tengen toppa gurren lagann' ı ise ilk kez duydum. One outs gibi zekice kurgulanmışı gelemdi, devamı da yok zaten (abime izletebildiğim 2 animeden biridir one outs)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben çok seçici biriyimdir. İzleyebiliceğim bir anime bulmak baya uzun sürüyor. Bulduğumdada bitirmeden kalkmıyorum.Yani izlediğim çoğu anime benim için sürükleyici oldu (: Uzun soluklu olarakta One pieceyi 585 civarı iken 3 hafta gibi zamanda güncel olmuştum ^_^
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Basquash'ı araştırmıştım ama ne yalan söyliyeyim slam dunktan sonra hiç bir basket konulu animeyi sevmem gibi geldi. tengen toppa gurren lagann' ı ise ilk kez duydum.

Basquash renkli havası ve sıkmaması benim için güzeldi zaten mecha ile basket oynanması yaratıcı geldi. :D Tengen güzeldir o da mechadır ama mechası en ön planda olup hem eğlencelidir hemde dramını severim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpeşe izliyordum bazen ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hyoukayı sevdim, bakemonogatari ,fate zero,ve daha niceleri güzel seriler ama bağımlılık yapıyo diyemicem bi ara en sevdiklerimi paylaşırım

death note, bleach,naruto,fairy taili yazmıyorum onlar ayrı zaten :D

slam dunka başlamayı düşünüyorum ama bi türlü başlayamadım daha :D gintama, katekyo hitman reborn da öyle , katekyo güzel seri mi bu arada 5 bölüm izledim ama ızdıraptı başlangıç olduğu için mi yoksa harbi kötümü ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.