Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

Code geassta okul sahneleri çok bayık geldi bana. Yoksa sürükleyiciydi ama uzun zamanda bitirdim.

Haa bu arada Shingeki no kyojin ve psycho-pass güncel takip ettiğim (çıkar çıkmaz izlediğim) animeler olduğu için sürükleyicidirler diyebilirim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

Basilisk ve Kaiji ikiside soluksuz izlenebilecek animelerdir.

Herkes yeni izlediği animeleri yazmış boşluk doldursun diye oysa ki bir solukta izlediklerini düşünmüyorum..

bilemicem her insan farklıdır ona güzel gelir bana gelmez bana güzel gelir sana gelmez herkes izledikleri arasından en beğendiklerini yazıyodur :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Basilisk ve Kaiji ikiside soluksuz izlenebilecek animelerdir.

Herkes yeni izlediği animeleri yazmış boşluk doldursun diye oysa ki bir solukta izlediklerini düşünmüyorum..

Aynen ayıp olmasın diye gereksizlik yapmayın demedim, sonra uzayacak mevzu falan max 30 seri izliyorlar, yeni izlediklerini hemen paylaşıyorlar. Bir ara her izlediğini top 10 yapanlar vardı, hadi onlar böyle konuları kirletmiyordu. Populeritesi hayvani olan serileri söylemeseler bir de 10 bölümlükleri...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Örneğin berserk ve gantz benim için klasikler arasındadır ama ağır giden seriler, bu bölüm bitti diğerini hemen açayım dememişimdir. Ya da nana onu da hızlı izlemişimdir ama 8-9 bölüm arka arkaya spor, okul ve bilim-kurgu türünde daha geçerli oluyor sanki. İnsanın o anki ruh haline de bağlı. top ten yapanlar arasında ben de varım. Severim listelemeyi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Örneğin berserk ve gantz benim için klasikler arasındadır ama ağır giden seriler, bu bölüm bitti diğerini hemen açayım dememişimdir. Ya da nana onu da hızlı izlemişimdir ama 8-9 bölüm arka arkaya spor, okul ve bilim-kurgu türünde daha geçerli oluyor sanki. İnsanın o anki ruh haline de bağlı. top ten yapanlar arasında ben de varım. Severim listelemeyi

Berserk ve rainbow her babayiğidin harcı değildir. Hele berserk benim gibi midesizlerin fanı olacağı bir seridir :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.