Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

Hellsing zaten 13 bölüm ama 13 bölümü arka arkaya izlemiştim ve genelde çok maymun iştahlı bir insanımdır 6. bölümden sonra çoğu animeyi devam ettirmek eziyet gelir bana.

Mirai Nikki ve Death Note kesinlikle her bölümünü soluksuz izlediğim animelerdendir.İkisinin de sonu beni çok etkilemiştir.

Gto'da 34'e kadar 2 günde geldim ama 34'den sonra biraz yavaşladım oradan sonrasında biraz sıkıldım galiba.Ama çok güzel anime ona diyeceğim bir şey yok.

Deadman Wonderland - Genelde 20 ye yakın,çerezlik animeleri saydım ama ben zaten uzun anime izlemem.Kısacık animeler bile bazen zehir olur,çok seçici ve sıkılganımdır. Bunlar bir solukta izlediğim animeler o yüzden benim için özeller.

Naruto bir ara günde 30 bölüm izlediğim oldu ama inattan izledim,aslında sıkıldım yani orochimaru'nun falan ortaya çıkış bölümlerinden.Sırf Naruto ne zaman bu ezikliği bırakacak merakından ve inadından izledim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass'i 3 gün içinde arada 10 saat uykuyla bitirmiştim :D

onun haricinde:

Steins;Gate

Guilty Crown

Zetsuen no Tempest

Fairy Tail

One Piece

Angel Beats!

bende ağır bağımlılık yapan seriler. hani "bi bölüm daha izliyim sonra uyurum" modu olur ya, hepsinde bunu yaşadım :D

Steins Gatei her yerde övmüşler be ya izleyeyim bari :mellow:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tengen Toppa Gurren Lagann, Guilty Crown, Ao No Exorcist, Shingeki No Kyojin, Angel Beats, Kuroko No Basket, Durarara, Mirai Nikki, Hyouka, Bakemonogatari, Nisemonogatari, Kaichou Wa Maid-Sama 1-2 günde bitirdiğim animeler :D Favorim Tengen Toppa ve Guilty Crown'dur :D Özellikle Kamina'nın sallama tekniklerini yaparken ve Shu'yu voidleri çıkarırken görmek süperdi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsan uzun soluklu animeler insanı daha çok izleme isteği uyandırıyor. :) ..Zaten konuya başlangıç yapmış ve konuya adapte olmuşsun. ;) ..Ondan sonra ne olacak ,ne yapacaklar soruları ortaya çıkıyor :o ..Bunlara cevap ararken kendini kaptırıyorsun zaten. :o ..Zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyordum.. :huh: .Dört büyükleri bu yüzden çok çabuk bitirdim (daha devam edenler takipte)...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.