Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

Teşekkürler...

Abi sende kusura bakmasın inşalah, hatta bende cevap vermemem lazımdı. Neyse konuya dönelim en iyisi;

Manga olarak söylemek gerekirse;

Berserki çok kısa süre de bitirmiştim. Gantz hele bağımlılık yapıyordu, acaba ne olacak, nasıl bağlıyacak diye. Vagapond da bunlardan biriydi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

est. Yalnız tartışmaya gerek yok hepiniz bilgili zevk sahibi insanlarsınız neyse. Manga okumaya başlayacağım en kısa sürede. Çok yarım kalan serim var

manga beni çok sıkıyor başlamak istiyorum her defasında kapıdan geri dönüyorum. konununda dediği gibi sürükleyici bitane önersende ilk adımlarımı atsam
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

manga beni çok sıkıyor başlamak istiyorum her defasında kapıdan geri dönüyorum. konununda dediği gibi sürükleyici bitane önersende ilk adımlarımı atsam

manga ya.. animeden daha çok seviyorum ben :D istediğiniz türleri bir de ingilizce okuyabiliyor musunuz söylerseniz yardımcı olabilirim ;)

bağımlısı olduğum animeler Yu-Gi-Oh! Duel Monsters, Gintama, Oreimo . Yugioh'a yeniden başlayabilirim 5 sezon :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

manga ya.. animeden daha çok seviyorum ben :D istediğiniz türleri bir de ingilizce okuyabiliyor musunuz söylerseniz yardımcı olabilirim ;)

bağımlısı olduğum animeler Yu-Gi-Oh! Duel Monsters, Gintama, Oreimo . Yugioh'a yeniden başlayabilirim 5 sezon :D :D

yugioh japom yapımımıydı ya mangası olduğunu bile bilmiyordum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yugioh japom yapımımıydı ya mangası olduğunu bile bilmiyordum

Japon yapımı tabii ki de.Mangası taa 90 larda vardı. hatta season zero diye bir olay var amanın harika bişi

Resmi ekleyen

98 yılında çıkan animesi bir de 2000 yılında çıkan animesi var.2000de çıkan herkesin bildiği yugioh dm.98de çıkan season zero diye adlandırılıyo fanlar tarafından :D çizimler daha farklı konu da farklı bazı benzerlikler dışında.hem ana seride öğrenemediğimiz bazı hikayeleri ayrıntılarıyla öğreniyoruz zeroda. aynı şekilde mangalar da iki tane tabii.neyse çok uzatttım :D

ben manga olarak yugiohu tavsiye etmemiştim sana ztn öyle herkesin hoşuna gidebilecek türden değil.meraktan sordun galiba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okuduğum tek manga Fairy Tail. animesini izlediysen animenin bittiği bölümden itibaren devam edebilirsin sanırım, bana çok sürükleyici geliyor açıkçası okurken.

animesini izlemediysen boşver :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.