Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

Çocukken çok çizgiroman okuyan biri olarak (özellikle zagor ve conan) hiç manga okuyamadım daha, slam dunk, berserk ve hajime no ippyu bitirmek isterdim varsa one outs u da...

Açıkçası türkiye de satılsa tadından yenmez. İnterneten okumakla eline o kitabı almak okumak çok ayrı bir şey. Sayfayı çevirmenin hazı yok hiç bir zaman. Yine de okuyorum, ama bir gün japonca öğrenip yerinde okursam alıcağım zevki düşünemiyorum. Binlerce manga için japonca öğrenilir ;)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

Japon yapımı tabii ki de.Mangası taa 90 larda vardı. hatta season zero diye bir olay var amanın harika bişi

Resmi ekleyen

98 yılında çıkan animesi bir de 2000 yılında çıkan animesi var.2000de çıkan herkesin bildiği yugioh dm.98de çıkan season zero diye adlandırılıyo fanlar tarafından :D çizimler daha farklı konu da farklı bazı benzerlikler dışında.hem ana seride öğrenemediğimiz bazı hikayeleri ayrıntılarıyla öğreniyoruz zeroda. aynı şekilde mangalar da iki tane tabii.neyse çok uzatttım :D

ben manga olarak yugiohu tavsiye etmemiştim sana ztn öyle herkesin hoşuna gidebilecek türden değil.meraktan sordun galiba :D

evet meraktan sordum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

okuduğum tek manga Fairy Tail. animesini izlediysen animenin bittiği bölümden itibaren devam edebilirsin sanırım, bana çok sürükleyici geliyor açıkçası okurken.

animesini izlemediysen boşver :D

izledimde bitirmedim 130larda filan bıraktığımı hatırlıyorum artık biz fairy tailiz biz aileyiz sözlerinden gına geldiği bölüm :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başından kalkamadığım animeler dersek işin içinden çıkamayız ama birkaçını sayayım: Bleach ve Naruto'yu neredeyse hiç bıkmadan izledim, One Piece'e yarın başlıyorum asfsadg

Elfen Lied, Deadman Wonderland, Ao No exorcist vb gibi kısa animeleri bir gecede ya da bir günde bitirmişimdir, gayet sürükleyici olduklarını düşünüyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Furkan a katılıyorum ya ben normalde mangadan çok sıkılırım nedense Fairy Tail bana çok akıcı geliyor 310 dan beri okumadım daha eminim bir oturuşta gelirim zaten güncele... Tam tersi manga okumaya yeni başlayan birisi sayılırım ve özellikle Naruto'nun mangasını anlamak çok zor geliyor bana...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Furkan a katılıyorum ya ben normalde mangadan çok sıkılırım nedense Fairy Tail bana çok akıcı geliyor 310 dan beri okumadım daha eminim bir oturuşta gelirim zaten güncele... Tam tersi manga okumaya yeni başlayan birisi sayılırım ve özellikle Naruto'nun mangasını anlamak çok zor geliyor bana...

naruto bleach one piece ( özellikle ) çok dolu oluyo sayfaları

ao no exorcist aşkım benim :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach, Naruto, Avatar başlıcaları olmakla beraber 12 / 24 bölümlük bir sürü seriyi bi solukta bitirmişimdir.

Narutoda üst üste 40 bölüm izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam.Bana göre başından kalkamadığımız animeler uzun soluklu animelerdir çünkü sürekli diğer bölümü merak ediyoruz, dövüşün ortasında yada yarım yamalak bitiriyorlar.

aynen öyle one piece ve hunter x hunter izlerken sürekli yarıda keserlerdi her gün 20-25 bölüm izlerdim 2sinide ondan sonra campione tek solukta izlemiştim eğlenceli gelmişti.Bakuman baya iyiydi.Hajime no ippo var bide o kadar diğerleride güzel ama ben sadece bunlarda her gün baya bölüm izlerdim bölüm hatta tek gecede bitirirdim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

skip beat tekrar tekrar izlerim sırf gülmek için

naruto bazı savaş sahneleri ve shikamarunun mendokse dediği yerler :D

fairy tail S büyü olurkenki yaptıkları komiklikler

toradora

shingeki no kyojin (özellikle 14 bölüm levinin erni dövdüğü kısım levi çok tatlıda :D )

bleach arancar bbölümü :D

bu kadar galiba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.