Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

one outs, claymore, xxx holic, fma, code geass, wampire knight, snk, special a, pscyho pass, mirai nikki, karneval, kuroshitsuji, k project, death note hellsing free durarara,darken than black,..... daha böyle devam eder de eder :rolleyes: ilk bölümden hoşuma gitti mi bitirmeden bırakamıyorum.12 bölümlük animeleri çerez niyetine izler oldum hemencecik bitiveriyor :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe  çökmüştü oderece :D

mesela

vampir kniight

skip beat

no.6

kamisama hajımemaşite

fushigi yugin

ouran high

noragami

fruit basket

zetsuen no tempest ve daha bi çok anime var yazmam uzun sürer.Bu animeleri izlerken biran bile sıkılmadımve atlamadım bazılarını tekrar bile izledim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben önemli bir yer kaçırırım diye hiç atlamam ama bir anime gerçekten beni sarmadıysa -bir kaç kere başıma geldi- izlemiyorum malesef orada bırakıyorum. Animeye zaman vermek lazım belki ileriki bölümlerde çok daha güzel olacak ama işte sarmadıysa sarmıyor yapacak bişey yok başka birine geçiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.