Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

Danganronpa ~ İlk bölüm sırf karakterler için yapılmış ama 2 ve 3.bölüm fena merak uyandırıo kim ne yaptı kim öldürdü kim öldürüldü die ... Ve finale bir bölüm kala konu hayla oturmuyo da tam finalde açıklanıyo ya T-T Cry ~

Mahou Shoujo Madoka Magica ~ Bu da fena sardı ana karakter Sakuraya bağladı bi kopturdu kendinden ama finale bir kaç bölüm kala taşlar yerine oturdu ~

Bleach ~ O To Be Continued yazısı nasıl da tam yerin de giriyo ya -.- ~

Shingeki No Kyojin ~ Beni 3 - 5.bölümlerde sarmaya başladı...Ama fena sardıydı _-_ ~

Kuroshitsuji ~ Tam benim tarzım da bi Anime öyle dier bölümde ne olcak meselesi olmasa da Victoria dönemi ve Şeytan varsa bırakmam -.- ~

Elfen Lied ~ Nie bunun boynuzu vardıydı nie arkasından kol mol çıkıyodu derken ~.~ ~

Naruto / Naruto Shippuden ~ Benim favori Animem sonuçta ... Filler harici her bölümünü izlerim -.- Ama filler _-_ ~

Bu kadar ... Düşününce Death Note gibi serileri hep erteleye erteleye izledim . Oysaki sürükleyici olan onlardı sjsjsjjsj T^T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

• 1 ay sonra...
  • 2 sene sonra...
  • 2 sene sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.