Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

Oooo bi Skip Beat çi gördüm sanki :D :D Ren için kavga edecek birisi daha :P Ben konusunun 4'te birine bile bakmadığım bir sınav gecesi bitirmiştim Skip Beat i :) İkinci sezonu olmadığı için beni en çok üzen animelerden birisidir :(

aynen ikinci sezonu olmaması beni öldürdü bitirdi 1 günde bitirmiştim animeyi en çok güldüğüm animelerden birisidir :D hele kızımızın komik hareketleri bu seride corn diye bi çocuk varmış o renin küçüklüğü demi :D bu arda ren senin olabilir ben fuwacıyım ama kızımızı hakeden tabikide ren-sama :D mangada fuwayla öpüştüğünü gördüğümde sinir krizi geçirmiştim :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

Hajime no ippo,major serisi (Türkçesi olmadığı için İngilizce izledim) bu 2sinin dışında birde amagaminin 2 sezonu kaichou wa-maid sama bile bu kadar heyecanlandırmamıştı giriş müziğide ayrı bir güzeldi.

Major'un çizimleri çok itici geldi ama her yerde en iyi spor animesi olarak gösteriliyor
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara vermeden 21 bölümünü izlemişti ama hak vermiştim.

Kardeşim belki biri çoktan sölemiştir okuyamadım ama aralıksız 8-10 bölüm o kadar fazla değil Bleache ilk başladığımda 20-25 bölüm ard arda izlemiştim death noteda ise akşam başladım L ölene kadar durmadım
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim belki biri çoktan sölemiştir okuyamadım ama aralıksız 8-10 bölüm o kadar fazla değil Bleache ilk başladığımda 20-25 bölüm ard arda izlemiştim death noteda ise akşam başladım L ölene kadar durmadım

Ben biraz izleme konusunda arızayım. İzlemek sıkar açar pes oynarım kof oynarım. Araya film sıkıştırırım fln. Ama arka arkaya izleme isteği uyandıtıyor diyeyim. Bir de bir anime ilk bölümünden sarmalı abime slam dunk ı izlettim tek bölüm söz bir izle dedim bırakamadı(dublaj izlemeyi sever ama bana hak verdi: Kimse Hanamaichi'Yİ ORİJİNALİ KADAR SESLENDİREMEZ:D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Monster'da 30.cu bölümdeydim 2 günde 50.ci bölüme geldim. Psikoloji konusunda doktora yapmış bir yapım. Gerim gerim gerer insanı. Başlayın ama ilk 20 bölüm sıradan geçer (steins gate gibi bu bakımdan) İzleyin, izlettirin.

Birde japon asıllı bir doktor'Un yabancı bir ülkede o kadar zorlukları aşıp olayı açığa çıkarması.. :ph34r: .Müthiş etkilenmiştim... :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birde japon asıllı bir doktor'Un yabancı bir ülkede o kadar zorlukları aşıp olayı açığa çıkarması.. :ph34r: .Müthiş etkilenmiştim... :)

Yardım ettikleri arasında Türklerde vardı ve prensiplerinden vazgeçemeyen öldüremeyen bir doktor ben en çok son bölümde: Johann'ın sorduğu annem beni mi ikizimi mi vermek istemişti hayali sorusu etkilemişti. Monster animelerden çok farklı yerd ebenim için. Çok gerçekçi ve çok ağır bir yapım...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.