Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

• Forum Admin

aynen ikinci sezonu olmaması beni öldürdü bitirdi 1 günde bitirmiştim animeyi en çok güldüğüm animelerden birisidir :D hele kızımızın komik hareketleri bu seride corn diye bi çocuk varmış o renin küçüklüğü demi :D bu arda ren senin olabilir ben fuwacıyım ama kızımızı hakeden tabikide ren-sama :D mangada fuwayla öpüştüğünü gördüğümde sinir krizi geçirmiştim :D :D

Spoiler vermişsin bayağı :D

Kyoko yu Fuwa alsın Ren benim forever :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen bir rainbow izle kardeş. ;)

o kadar iyi değil bence, "kardeş gibiydiler" filminin anime versiyonu gibi olmuş ^_^ yani hikaye orjinal olmayınca gıcık oluyorum, aynı sorun Gantz'ın mangasında da var, matrix,avatar,dünyalar savaşı filmelerinden almışta almış........o gantz tarlası yok mu, matrix'teki insan tarlalarının aynısı <_<
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yardım ettikleri arasında Türklerde vardı ve prensiplerinden vazgeçemeyen öldüremeyen bir doktor ben en çok son bölümde: Johann'ın sorduğu annem beni mi ikizimi mi vermek istemişti hayali sorusu etkilemişti. Monster animelerden çok farklı yerd ebenim için. Çok gerçekçi ve çok ağır bir yapım...

Çocuklar o kadar hassas oluyor ki aklımıza gelmeyecek bir konu onun ruhsal dengesini yerle bir etmiş...Aynen o bölümler( özellikle ikiz)beni de çok etkilemişti...Çok da üzülmüştüm bu acıları tek başına çekmesine yare yare... :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steins;Gate,Another,Death Note,Mirai Nikki,Kaiji 1,Sword Art Online,Golden Boy,Danshi Koukousei no Nichijou,Rainbow Nisha....(Yazamıyorum çok uzun.) Bunları izlemenizi tavsiye ederim ilk başta aklıma gelenler bunlar ama daha vardı.. :)

Another, Sword Art Online ve Danshi Koukousei no Nichijou hariç diğer önerdiklerini izledim. Another çok karşıma çıkan bir anime fırsat bulduğumda ilk bölümüne bakacağım. Sağ ol
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.