Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

arka arkaya 40-50 bölüm izlediğim pek olmaz. genelde animelerin tadını çıkarmayı severim. bazı istisnalar var tabi. one piece ve gintama...

manga olarak bir oturuşta güncele geldiğim naruto var. zaten animesi iyice sıktı artık. sürekli doldurma bölümler... mangada çok heyecanlı olaylar var başlamanızı tavsiye ediyorum. bi de bleach ve slam dunk'ın devamı okuyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

Mesela bleach, ilk izlemeye başladığım zamanlarda 230 lü bölümdeydi, 3 günde günceli yakalamıştım. Genel olarak bende bi hastalık gibi bişey bu ama, bi kitap okuyosam 1 günde bitirirm, bi anime izliyosam en kısa sürede bitirmeye çalışırım. O yüzden izlediğim bütün animelerin başından kalkamıyorum :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

'' MAJOR SERİSİ '' malesef türkçe altyazısı 2.sezonun 12.bölmünde bırakılmış...

Sadece konusu beyzbol olmayan inanılmaz kaliteli bir seri 1.sezonda ilk bölümleri biraz üzdü ama sezon finalinide beğendiğim nadir animelerden(2gün önce 26 bölümü, dünde 12 çevrilmiş bölümü izlemiştim :)) Keşke bu '' 6 SEZONLUK '' güzelim animeyi birisi hemen çevirse:) neyse çok konuştum ben gidiyom :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.