Jump to content

Başından kalkamadığınız sürükleyici bağımlısı olduğunuz animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bazen anime izlerken sıkılıp atlayarak izliyorum, ama yerimden hiç kalkmadan atlamadan 2 sezonuda bitirdiğim animeler var öyleki yorum bile yazmak aklıma gelmiyo.Oturup izlemekten koltuğun minderi içe

One outs, Death note, Hajime no ippo ve Slam dunk. Bu animeler hastalık düzeyinde bağımlılık yaratan animelerdi. Arka arkaya 8-10 bölüm izlediğimi bilirim. Hatta bir kız arkadaş death note'un ara verm

one piece başladığımda öğlen 1'de bir oturdum, ertesi gün sabah 9'a kadar izlemiştim, kaç bölüm hatırlayamıyorum ama 60 bölümü geçmiştim sanırım :lol: naruto ve bleach içinde olmuştu 30-40 bölüm peşpe

• Forum Admin

Hep tek tek bahsetmişim de toplu olarak sayarsam :)

Bleach in ilk 40 bölümünden itibaren

Skip Beat

Detroit Metal City ( Zaten bir bölüm 13 dakika çok eğlenmiştim :D 2 saate bitmişti :D )

Deadman Wonderland

Lovely Complex

Claymoreee ( İzlediğim sıralarda internetim çok yavaştı indirecem diye fıtık oluyordum :D )

FMA

Bide son zamanlarda hep böyle animeler arıyorum hani uzun olsa da kısa olsa da bir çırpıda bitireyim istiyorum. Anime konusunda ilerleyince zaten ister istemez seçici oluyorsun :)

Son izlediklerimden Angel Beats, Shiki ve Michiko to Hacthin 1 günde bitirdiğim animeler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.