Jump to content

Sword Art Online 2 Videosu Geldi

Skadi

Önerilen İletiler

Misafir nemesiss

Arkadaslar simdi benim kafam karisti yeni karakter yok mu? Yani yine kirito ve asuna mi? Ama oyle olmaz ki ya:( eger oyleyse eminim sacmalarlar bunda. pff. yeni karakterleri de eskileri kadar sevemem biliyorum ama iste tadinda biraksalarmis keske

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin ,yaz gelsin :D

Bu anime'nin yerini hiç bir anime dolduramaz ,bana göre tabi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu anime ile ilgili bi sorunum yok fakat bunca harika 2. sezonu çıkması gereken anime yerine sırf olayın maddi kısmını düşünerek, tamamlanmış bir animenin 2. sezonunu çıkarmak bana saçma geliyor. Üstelik ilk sezondada bitmesi gereken yerde bitirmeyip uzattıkça uzatıp konuyu başka yerlere çekmek de saçma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu anime ile ilgili bi sorunum yok fakat bunca harika 2. sezonu çıkması gereken anime yerine sırf olayın maddi kısmını düşünerek, tamamlanmış bir animenin 2. sezonunu çıkarmak bana saçma geliyor. Üstelik ilk sezondada bitmesi gereken yerde bitirmeyip uzattıkça uzatıp konuyu başka yerlere çekmek de saçma.

yakında olayı abartıp cs evrenine taşırlar. hayao miyazaki'nin emeklilik kararı alıp sonradan çıkacak filme ilgi çekmesi gibi oldu bu olay. öncesi mmorpg sonra fps bakalım daha ne gibi sürprizler ile karşılaşacağız

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.