Jump to content

Önerilen İletiler

Eğer kız olacaksa logo'da, yaşı biraz büyük olsun, ortaokullu veya liseli olmasın illa yani  :P

Black lagoon - revy

1zp1r2h.jpg

Claymore - Teresa ve diğerleri

72669.jpg

Claymore.full.1039571.jpg

Ryougi Shiki - Kara No Kyoukai

rv1z6n2.jpg

Re-l Mayer - Ergo Proxy

3465_render_renderergoproxy_copie.png

Shihōin Yoruichi - Bleach

yoruichig.png

Balalaika - Black Lagoon

oj1b.jpg

Kyoukai - Kingdom

_1girl_black_hair_headband_kingdom_kyouk

Motoko Kusanagi - Ghost in the Shell

thumb_big_wide_0885e20bbdbb6e79df005b7bb

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer kız olacaksa logo'da, yaşı biraz büyük olsun, ortaokullu veya liseli olmasın illa yani  :P

Black lagoon - revy

1zp1r2h.jpg

72669.jpg

rv1z6n2.jpg

Re-l Mayer - Ergo Proxy

yoruichig.png

Balalaika - Black Lagoon

oj1b.jpg

Kyoukai - Kingdom

Abi çaktırmadan haremini mi attın :D bence  anime karakteri alınmasındansa kendi maskotu olmalı yani şuan ki kız gibi chibi versiyon yerine yukarıdaki modellerden biri olmalı  yerine bu konudaki modellerdeki gibi olmalı :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi çaktırmadan haremini mi attın :D bence  anime karakteri alınmasındansa kendi maskotu olmalı yani şuan ki kız gibi chibi versiyon yerine yukarıdaki modellerden biri olmalı  yerine bu konudaki modellerdeki gibi olmalı :)

Doğru, seninki daha mantıklı ;) benim eklediklerimde hoş ama, değil mi? :P  karakterleri yeter -_-  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün birşey yapayımda kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Orjinalinin dışında kendi tasarladığım logolarıda paylaşıyorum.

Beni klasik kesmez daha modern birşeyler olsa diyenler

59ybDD.png

Kendi çizimimden hazırladığım Logo

QX2m2G.png

Bu ikisinden biri olsun bence. :D Aralarında kararsız kaldım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black lagoon - revy

1zp1r2h.jpg

72669.jpg

rv1z6n2.jpg

Re-l Mayer - Ergo Proxy

yoruichig.png

Balalaika - Black Lagoon

oj1b.jpg

Kyoukai - Kingdom

Arkadaşlar, geçenlerde bir çalışmam için TürkAnime.TV sitesinde ve forumunda bulunan logoya ihtiyacım oldu. Ama teknik bir sorundan dolayı logonun orjinali silinmişti. Bende yeni bir tane yapayım dedim, yaparken düzgün birşey yapayımda kullanmak isteyenlerde faydalansın dedim. Haber editörleri haber sunarken, AMV lerinizde, FF çalışmalarınızda veya farklı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Umarım faydalı olur.

Orjinalinin dışında kendi tasarladığım logolarıda paylaşıyorum.

Beni klasik kesmez daha modern birşeyler olsa diyenler

59ybDD.png

Kendi çizimimden hazırladığım Logo

QX2m2G.png

Bu ikisinden biri olsun bence. :D Aralarında kararsız kaldım. 

Öneriler çok güzel Barış Adminim özellikle Claymore - Teresa saçı çok hoşuma gitti öyle uzun dalgalı saçları seviyorum :) ama daha büyük bir kız çizdiğim zaman yine asıl (mavi saçlı, saçını iki yandan bağlamış) kızı model alarak onu daha büyük haliyle yapmayı düşünüyorum. Tabi bu konuda yöneticilerden bir istek gelmesi lazım. Bende sizin gibi düşünüyorum böyle büyük güzel bir kızı logo olarak kullanma taraftarıyım ama işe yaramayacaksa kullanılmayacaksa o zahmete girmeyide pek mantıklı bulmadım açıkçası

Ene: beğenmene sevindim ama bu logolar site ve forumda kullanılmayacak en azından şimdilik ileride kullanılması gündeme gelirse söylediğin logolar güzel olur hatta daha iyilerini yaparım kullanmaya karar verilirse.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.