Jump to content

Bleach OST'ları Türkçe Alt Yazılı

quincy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach OST'ları Türkçe alt yazılı olarak AnimeFantastica ekibi tarafından çevrilmiş.AnimeFantastica ekibine teşekkürler.     Nothing Can Be Explained   Cometh the Hour Part-

Rica ederim abla :) Bleach ile ilgili güzel olan çalışmaları karşıma çıktıkça paylaşıyorum,paylaşacağımda  :)

böyle bir konu açmışsın ve ben görmemişim yuh bana <_< tüüü bana  <_< harika olmuşlar paylaşım için sana emekleri için AnimeFantastica ya teşekkürler  ^_^ indirip arşive alıyorum hemen  :r

• Forum Admin

Forumu aşıp artık "Bleach Türkiye" bürosu açmak için çalışma mı başlatsam ne? -_- :D

çok güzel kahve yaparım ama gavurundan toz da alırım bak yabancı dilimiz olmasa da her türlü yardımı yaparım ruhen   :ph34r: sen aç yeterki  :D karın tokluğuna çalışırım  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itina ile yardımcı asistan olunur.. söylemen yeterli.. Bleach tokluğuna çalışırım valla :D

çok güzel kahve yaparım ama gavurundan toz da alırım bak yabancı dilimiz olmasa da her türlü yardımı yaparım ruhen   :ph34r: sen aç yeterki  :D karın tokluğuna çalışırım  :ph34r:

Asistan tamam.Zeynep abla sana daha iyi işler bulmak lazım çaycı başkasını alırız :D

Nothing Can Be Explained  :wub:  :wub: 

eline sağlık  :D 

Afiyet olsun  :D (gibi bir bayat espiri yapayım)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.