Jump to content

Fan Art

Ondou

Önerilen İletiler

vücut anatomisine dikkat et ayrıca portre ve profil çizimlerinde belli başlı kurallar var bunara dikkat edersen ve bolca çizim yaparsan daha iyi olursun

evet vücut tam olmuyor ve yüzde çok sorun çıkıyor :( .kurallar için kitap aldım onu okuyorum öneri için teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Bence çizim ve gölgelendirmeden önce göz hatları, bakış stilleri ve göz detayları hakkında çalışmalısın. Yazın bak-kopyala, bol bol sil ve saatlerce düzenle dediğimiz yolla 8-10 tane resim çizdim. Gözlerde zorlandığımdan dolayı gözlere çalışayım dedim. 6 aydır çalışıyorum. Daha 2 gözü oranlı yapmayı beceremedim(Biraz da benim mükemmeliyetçiliğimden kaynaklanıyor). Sayfalarca göz çizdiğimi bilirim. Demek istediğimi anlamışsındır..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence çizim ve gölgelendirmeden önce göz hatları, bakış stilleri ve göz detayları hakkında çalışmalısın. Yazın bak-kopyala, bol bol sil ve saatlerce düzenle dediğimiz yolla 8-10 tane resim çizdim. Gözlerde zorlandığımdan dolayı gözlere çalışayım dedim. 6 aydır çalışıyorum. Daha 2 gözü oranlı yapmayı beceremedim(Biraz da benim mükemmeliyetçiliğimden kaynaklanıyor). Sayfalarca göz çizdiğimi bilirim. Demek istediğimi anlamışsındır..

evet anladım:D ben de şöyle bir iki aydır sırf göz çalışıyordum ama sadece onla da olacak olmadığı için diğerlerine de önem vermeye başladım.tavsiye için teşekkürler.:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.