Jump to content

Selaaam :Dd

Denooz

Önerilen İletiler

Hoş geldin ve iyi forumlar dilerim ^^ Bende senin gibi 1 hafata sonra açmıştım tanışalım konumu ama diğer hesapta :D

Hoş buldum.  :) Dediğim gibi, çook üşengecim. O yazıyı nasıl yazdım, çok şaşkınım şu an.  :blink:

Bizim sınıfa izlettirsem sen nasıl böyle şeyler izliyorsun der -_- Bu arada yaşıt mısız ^^

Bizim sınıfta öyle demeyen yok değil. Hatta hocaya "Hocam kapatın şunu ya." diyorlar fakat hoca öyle bir kilitlenmiş ki animeye, duymuyor onları.  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, ben Deniz.   :) Foruma katılalı hemen hemen bir hafta oldu.Ama bu, konu açmama engel değildir herhalde. ("Neden ilk geldiğinde konu açmadın?" diye sorarsanız cevabım "Üşendim ._." olacaktır.

Hoş geldin :D one piece uzun falan ama bence izlenmeli, hem 3-4 aya bitirirsin  ^_^

Hoş buldum.  :)

Yaz tatilinde kesinlikle izleyeceğim o zaman.  :lol:

Hoşgeldin  :hi-onion-head-emoticon:  İnan senin gibi ben de daha izlemediğim bir kaç animeyi izlemiş kadar oldum , hepimiz spoiler derdinden muzdaripiz.

Aslında Death Note'da spoiler yemeseydim ortalarında bırakırdım gibime geliyor. (Neden olduğunu tabi ki söylemeyeceğim. Spoiler verip banlanmak istemiyorum, yeni üyeyim zaten  :D )

Kimi kandırıyorum?  Spoiler yemesem bile devam ederdim.  :lol:

hoşgeldin :) umarım forumda iyi vakit geçirirsin..

Sizin gibi sıcakkanlı üyeler olduğu sürece çok iyi vakit geçireceğimden eminim.  :lol:

Hoş geldin :D

Her okula böyle bir hoca lazım :good-job-onion-head-emoticon:

Kesinlikle haklısın. Ders kaynamış oluyor gerçi ama hoca da halinden memnun görünüyor.

O zaman sorun yok.  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eheheh hoş buldum  :D

Tanıştığıma memnun oldum  :) Dalga mı geçtiler? Şaşırdım.  :o  Zaten bizim sınıfta Death Note'u açtığımda izleyen izliyor, izlemeyen arkadaşlarıyla sohbet ediyor. Bugün bir çocuk "Hocam bırakın bu çizgi filmi de bize güzel bir film açın." diye bağırdı. Sınıfın izleyen kısmı "O çizgi film değil, anime!" diye bağırırken öğretmen sesi arttırarak bu küçük çaplı kavgaya noktayı koydu.  ^_^

Yok öyle bir şey :D Çizgi film çizgi film diye dolaşıyorlardı bizim sınıftakiler :D Sınıfın iyiymiş neredesin söyle oraya bir geleyim :D Kaçıncı sınıfsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok öyle bir şey :D Çizgi film çizgi film diye dolaşıyorlardı bizim sınıftakiler :D Sınıfın iyiymiş neredesin söyle oraya bir geleyim :D Kaçıncı sınıfsın?

Death Note'a haksızlık etmişler.  :o Boş ver, ne anlarlar ki onlar?  ;)

8. sınıfım.  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.