Jump to content

DHspark

Önerilen İletiler

Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var.  :D
Bundan başka hep merak ettiğim ve bana komik gelen bir anime olayını elimden geldiğince komik bir şekilde uyarlamaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Çizgi Gözler çalışması siz komedi severlerle. :D
Geçen haftalarda aklınıza gelen komik fikirlerinizi paylaşabileceğinizi söylemiştim. Ayhan "
free word" arkadaşım aklına gelen bir çalışmayı benle paylaştı. Kendisine teşekkür ediyorum. Güzelde oldu diye düşünüyorum. AnimeLife bölümüne bir çalışma daha eklenmiş oldu. ^_^
Son olarak ilerki haftalarda da başka bölümlerini paylaşacağım bir mini komedi serisini paylaşıyorum. Okulda birbirlerini keşfeden iki animeci Eren ve Ezgi arasında duygusal bir yakınlaşma başlar. :wub:  Ama bu sizi şaşırtmasın romantik bir seri değil bir komedi serisidir. B)  (Malum kişilerin isimlerini kullandım. Haberleri yok ama onlar bana kızmazlar. Yani öyle umuyorum. :blink: :P )
Umarım beğenirsiniz. Daha güzel çalışmalar ilerki haftalarda sizlerle olacak...

ÇALAR SAATLER

qmJJJd.png

MPaaa1.png

ÇİZGİ GÖZLER

Q4pppy.png

dW777D.png

ANİMELİFE (Bu bölümün çalışmaları Genel AnimeKomedi bölümünde AnimeLife başlığı altında bulunmaktadır.)

12GGGN.png

ANİMECİ AŞIKLAR (E<3E) -Bu bölüm tanıtım amaçlıdır hikayenin devamı ileriki haftalarda-

A0yyyv.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar ANİME KOMEDİ'de yeniden beraberiz. Bu hafta birçok animecinin sinir olduğu :angry: bir konuyu komikleştirmeye çalıştığım Çalar Saatler çalışması var.  :D Bundan başka hep merak ettiğim ve b

Çalar saatler ve çizgi gözlere koptum :D Her zaman anime izlerim de iyiymiş :) Bende fairy tail tokasıyla gezmeye karar verdim okulda :P Eline emeğine sağlık. Çok güzel olmuşlar :)

aaaa ben bunu nasıl görmem  :o  :mellow: gene güldürdün Ahmet abi eline sağlık ve benim fikri yapmışsın eline sağlık tam olmuş :D

Çalar saatler ve çizgi gözlere koptum :D Her zaman anime izlerim de iyiymiş :) Bende fairy tail tokasıyla gezmeye karar verdim okulda :P Eline emeğine sağlık. Çok güzel olmuşlar :)

Çok güzel olmuş bu haftaki :) Ellerine sağlık :) En çok ilkini ve ikincisini beğendim :D

güzel olmuş ellerine sağlık:)

Ellerine sağlık :D Anmielife kısmı çok doğru -_-

Ahahaha. :D Çok güzel olmuş. :D En çok Çizgi Gözler ve AnimeLife' ı beğendim. Güzel fikirmiş böyle devam.  :P

Çizgi gözler durmunu anlamadım gitti animelerde inatla yapıyorlar. Bu arada beyblade bilgiç unutmamak lazım :D.

:D teşekkürler arkadaşlar beğenmenize sevindim. Çizgi gözler uzun zamandır yapmak istediğim bir çalışmaydı. İnoue,Sanji ve Sakura üçlüsü papağan gibi yaklaşık üç bin dört bin defa o isimleri söylemişlerdir :P ben çok sinir olmuyorum ama gördüğüm kadarıyla sinir olan birçok anime sever var :D onların sesi olmak istedim. AnimeLife çalışmaları devam edecek ayrıca Animeci Aşıklar çalışması mini seri 4-5 bölüm sürecek bu hafta komedisi yok daha çok tanıtma amaçlı ama gelecek haftalar için güzel fikirlerim var -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.