Jump to content

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Yabus

Önerilen İletiler

''' Himegoto Türü: Komedi, Ecchi, Gender bender, Slice of life '''    <---  Bu animenin Tam tarihi Kaç ?

7 Temmuzmuş ekledim.

Ayrıca: Sailor Moon Crystal tanıtım videosu, Sword Art Online II kapanış şarkısı tanıtım videosu ve Space Dandy 2 Tanıtım videosu eklenmiştir. İyi seyirler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hazır yaz sezonu yaklaşmışken yeni sezon animelerine ait tanıtım videolarını tek başlık altında görmek daha uygun olur diye düşündüm. :)   Ai Mai Mi ~Mousou Catastrophe~ (Tür: Komedi, Slice of Life)

Teşekkürler. Elimden gelirse ilerideki sezonlarda da devam etmeyi düşünüyorum :)

Aynen ya animesini çok merak ediyorum beklemedeyim ne yapabilirim ki  :crying2-onion-head-emoticon:     Ao Haru Ride ile Sailor Moon Crystal bu ikisini ben de bekliyorum yaa temmuz gelsin artık  :hell

7 Temmuzmuş ekledim.

Ayrıca: Sailor Moon Crystal tanıtım videosu, Sword Art Online II kapanış şarkısı tanıtım videosu ve Space Dandy 2 Tanıtım videosu eklenmiştir. İyi seyirler :)

Çok Teşşekür ederim haber Verdiğin İçin... :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame ga Kill!'in mangasını okuyorum çok zevkli ve başarılı bir manga *-* Animesini sabırsızlıkla bekliyorum! *aşırı* Ama animatörler ecchinin dozunu kaçıracak gibime geliyor. Gerçi ecchinin dozu kaçınca bir çok zeka oyunu animesinin yanında No Game No Life muhteşem bir eser muamelesi görüyor *neden acaba  -_- * Akame de bu yüzden Yaz Sezonunda iyi bir derece alacaktır  ^_^

Sword Art Online 1 yıl önce izlediğim ilk animemdi 2.Sezona en çok sevinenlerdenim sanırım. :)  Ama trailer ilk duyurulduğundan beri bir Asuna görememek dokunuyor açıkçası. :angry: Ayrıca sanki grafikleri fazla sanal kalmış gibi geldi "GGO"nun. SAO'yu geçtim ALO'nun bile yanında ezik kalacak mı ne. :huh:  <_<

17 Temmuz'da Noragami OVA çıkacakmış -bu konunun neresinde gördüm bilmiyorum artık da- unuttuk artık olayı yani  :angry: Umarım özlemimizi karşılar.

Öyle türleri inceleyince dikkatimi çeken tek Momokyun Sword ve Rail Wars! oldu. Momokyun Sword'un videosu bilmiyorum yani çok "genel izleyici" gibi  :lol:  

Ama Rail Wars! da bekleyeceğim serilerden.

kardeş akame ve ecchi ne alaka ? türler arasında bile ecchi geçmiyor + steins gate'in yapımcıları yapıyor seriyi yani ben 1-2 sahne dışında ecchi bile beklemiyorum benim asıl merak ettiğim sansür olayı. o kadar adam parçalanılıyor kesiliyor hatta mangada bile bazı insanların bakamayacağı kadar vahşet var.(GURO !) yani ecchi konusunda sıkıntın olmasın ecchiye yönelicek bir seri değil asıl sıkıntın sansürden olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.