Jump to content

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Yabus

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hazır yaz sezonu yaklaşmışken yeni sezon animelerine ait tanıtım videolarını tek başlık altında görmek daha uygun olur diye düşündüm. :)   Ai Mai Mi ~Mousou Catastrophe~ (Tür: Komedi, Slice of Life)

Teşekkürler. Elimden gelirse ilerideki sezonlarda da devam etmeyi düşünüyorum :)

Aynen ya animesini çok merak ediyorum beklemedeyim ne yapabilirim ki  :crying2-onion-head-emoticon:     Ao Haru Ride ile Sailor Moon Crystal bu ikisini ben de bekliyorum yaa temmuz gelsin artık  :hell

Eline sağlık harika olmuş. Yalnız Love Stage'i göremedim. Ne zaman çıkacağını merak ediyorum.

En kısa zamanda ekliyeceğim :)

Hepside Birbirinden Güzel Üstelik İçlerinden Bazıları Çok Sevilen Ve Beklenen İsimler Çoğunu Ekledim Bile Listeme :D K: Missing'i K-Project'in Yeni Sezonu Sandım Meğer Movie'miş :) 

Teşekkürler Yabus :)  :blush: 

Rica ederim :)

K: Missing Kings'i zaten 2. sezon yerine yaptılar, ilk sezonun sonrasını işleyecek hikaye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyaa  :embarrassed4-onion-head-emotico  Love Stage'yi kesinlikle ama kesinlikle izleyeceğim  :cool-onion-head-emoticon: 

Temmuz sen gelmezsen ben sana geliyorum   :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon: (artık nasıl yapacaksam .s )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ao Haru Ride kesinlikle izliycem temmuzu bekliyoruuuuuuuuuuuuuum :embarrassed1-onion-head-emotico

Sailor moon cyrstal :embarrassed1-onion-head-emotico

Sword Art Online 2 :embarrassed1-onion-head-emotico

bekliyorum sizi :happy-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico

paylaşım için çok teşekkürler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki bu yaz HIgh School DxD 3 sezonu cikmiyicakmi?

3. Sezonun ne zaman çıkacağına dair bir haber yok

Sword Art Online, Alfeim Online, Gun Gale Online bunlar animede geçen oyunların adıdır. İlk sezonda Sword Art Online ve Alfeim Online işlendi.

Bu yaz gelecek olan 2. Sezonda ise şu ana kadar bildirilene göre sadece Phantom Bullet Arc'ı işlenecek. (Arc ın adı "Phantom Bullet" oyunun adı ise Gun Gale Online)

Ayrıca resmi açıklamalarda (tanıtım videosunda da görebileceğin) gibi animenin adı Sword Art Online 2 şeklinde geçiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyaa  :embarrassed4-onion-head-emotico  Love Stage'yi kesinlikle ama kesinlikle izleyeceğim  :cool-onion-head-emoticon: 

Temmuz sen gelmezsen ben sana geliyorum   :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon:  :happy-onion-head-emoticon: (artık nasıl yapacaksam .s )

Aynen ya animesini çok merak ediyorum beklemedeyim ne yapabilirim ki  :crying2-onion-head-emoticon:

Ao Haru Ride kesinlikle izliycem temmuzu bekliyoruuuuuuuuuuuuuum :embarrassed1-onion-head-emotico

Sailor moon cyrstal :embarrassed1-onion-head-emotico

Sword Art Online 2 :embarrassed1-onion-head-emotico

bekliyorum sizi :happy-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico

paylaşım için çok teşekkürler ^_^

Ao Haru Ride ile Sailor Moon Crystal bu ikisini ben de bekliyorum yaa temmuz gelsin artık  :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.