Jump to content

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Yabus

Önerilen İletiler

ellerine salık güzel bir paylaşım olmus teşekürler :D 

türk anime de de serileri hazırlarkan 1. bölümden önce tanıtım videosu yüklense daha iyi olmaz mı ? izlemek isteyenlerin aklında nasıl 1 şey izliyecekleri konusunda bir fikir oluşur nede olsa tembel bir milletiz kendimiz bakmayız ama hazırı varsa eminim herkes 2 3 dk sını ayırır

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hazır yaz sezonu yaklaşmışken yeni sezon animelerine ait tanıtım videolarını tek başlık altında görmek daha uygun olur diye düşündüm. :)   Ai Mai Mi ~Mousou Catastrophe~ (Tür: Komedi, Slice of Life)

Teşekkürler. Elimden gelirse ilerideki sezonlarda da devam etmeyi düşünüyorum :)

Aynen ya animesini çok merak ediyorum beklemedeyim ne yapabilirim ki  :crying2-onion-head-emoticon:     Ao Haru Ride ile Sailor Moon Crystal bu ikisini ben de bekliyorum yaa temmuz gelsin artık  :hell

Bu yaz yayınlanacak olan diğer animeler:

Sailor Moon Crystal Türü: Büyü, Romantizm, Shoujo - Çıkış Tarihi: 31 Temmuz

Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yatte Mita Türü: Komedi, Seinen

Hanayamata Türü: Seinen, Slice of life 

''' Himegoto Türü: Komedi, Ecchi, Gender bender, Slice of life '''    <---  Bu animenin Tam tarihi Kaç ?

Jinsei Türü: Slice of life

Kantai Collection

Majimoji Rurumo Türü: Komedi, Fantastik, Shounen

Nobunaga Concerto Türü: Tarihi, Romantizm, Shounen

Psycho Pass New Edit

Re: Hamatora Türü: Komedi, Gizem, Shounen, Süpergüç

Sengoku Basara Judge End Türü: Aksiyon, Tarihi, Dövüş Sanatları, Samuray, Süper güç

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame ga Kill!'in mangasını okuyorum çok zevkli ve başarılı bir manga *-* Animesini sabırsızlıkla bekliyorum! *aşırı* Ama animatörler ecchinin dozunu kaçıracak gibime geliyor. Gerçi ecchinin dozu kaçınca bir çok zeka oyunu animesinin yanında No Game No Life muhteşem bir eser muamelesi görüyor *neden acaba  -_- * Akame de bu yüzden Yaz Sezonunda iyi bir derece alacaktır  ^_^

Sword Art Online 1 yıl önce izlediğim ilk animemdi 2.Sezona en çok sevinenlerdenim sanırım. :)  Ama trailer ilk duyurulduğundan beri bir Asuna görememek dokunuyor açıkçası. :angry: Ayrıca sanki grafikleri fazla sanal kalmış gibi geldi "GGO"nun. SAO'yu geçtim ALO'nun bile yanında ezik kalacak mı ne. :huh:  <_<

17 Temmuz'da Noragami OVA çıkacakmış -bu konunun neresinde gördüm bilmiyorum artık da- unuttuk artık olayı yani  :angry: Umarım özlemimizi karşılar.

Öyle türleri inceleyince dikkatimi çeken tek Momokyun Sword ve Rail Wars! oldu. Momokyun Sword'un videosu bilmiyorum yani çok "genel izleyici" gibi  :lol:  

Ama Rail Wars! da bekleyeceğim serilerden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.