Jump to content

Oyuncu Değil, Yapımcı Olmak İsteyenlere!

Aksamov

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Olumlu yaklaşımın için teşekkür ediyorum. Öncelikle bu iş zor bir iş. Gördüğüm kadarıyla siz de hevesten ibaret değilsiniz. Öncelikle ekibin son kararları veren bir mutlak lideri olmalı. Biz ortağız m

Merhaba arkadaşlar.   Geniş çaplı bir projemiz var. Genel olarak, One Piece üzerine kurulu, ancak One Piece'den bağımsız bir RPG forumu oluşturacağız. Bu proje üzerinde bizimle birlikte yer alacak e

proje güzel ve kapsamlı. bu ekipte yer almak isterim. bi iletişim adresi falan bırakırsan detayları konuşuruz. 

Site açıldığında dahi kurgudan bahsetmeyi düşünmüyoruz. Bilgi, en önemli, en değerli şey evrenimizde. Araştırıp bulunacak olanlar, olaylar

Şunu söyleyebilirim ki, oluşturduğumuz kurgu Onepiece evreninden tamamen farklı. Birçok konuda eksiklikler var seride, biz kendimiz doldurduk bu boşlukları; şeytan meyvelerinin geldiği yer olsun, kayıp yüzyıl olsun.. Ama tabiki anahatlar aynı, hedef hazine, efsanevi meyveler var, denizciler-devrimciler var vesayre :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Site açıldığında dahi kurgudan bahsetmeyi düşünmüyoruz. Bilgi, en önemli, en değerli şey evrenimizde. Araştırıp bulunacak olanlar, olaylar

Şunu söyleyebilirim ki, oluşturduğumuz kurgu Onepiece evreninden tamamen farklı. Birçok konuda eksiklikler var seride, biz kendimiz doldurduk bu boşlukları; şeytan meyvelerinin geldiği yer olsun, kayıp yüzyıl olsun.. Ama tabiki anahatlar aynı, hedef hazine, efsanevi meyveler var, denizciler-devrimciler var vesayre :)

Ben şu açıdan sordum, One piece bilmeden de DM lik yapabilecek miyim? Evren farklı olsasa göndermeler olucak mi? Oynayanları tatmin etmek konusunda sıkıntı yaşamasınlar istiyorum. :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzele benziyor, skypeden ekledim çayımızı koy konuşalım :D

Hocam bu saatte çay içilir mi :)

RPlere hayranlığım vardır fakat katılacak kadar tecrübem yok, bu projeyi yakından takip edeceğim. Başarılar.

Teşekkürler. Fazla tecrübe gerektiren bir konu değil aslında. Hayal gücü geniş olan boy gösteriyor. Denemek isterim derseniz kapımız açık her zaman :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.