Jump to content

World Trigger Anime Oluyor

Skadi

Önerilen İletiler

Bir Shonen Jump serisinin animesi daha…

tR5ZS1m.jpg

Weekly Shonen Jump ve Viz Media’nın serilerinden olan World Trigger’ın beklenen anime projesi resmi olarak duyuruldu. Mangaka Daisuke Ashihara’nın eseri olan, bilim-kurgu, aksiyon ve komedi türlerindeki manga geçtiğimiz yıldan beri Weekly Shonen Jump’ta yayınlanıyor. Shonen Jump’ın manga için hazırladığı tanıtım videosu aşağıdaki şekildeydi.

Henüz bir yayın tarihi veya tanıtım videosu yayınlanmamış olan World Trigger’ın ileride anime uyarlamasının olacağı zaten beklenen bir şeydi ancak duyuru beklenenden de kısa zamanda geldi. 4 Haziran’da manganın 6. cildi Japonya’da yeni piyasaya çıkacağından uzun soluklu bir anime serisi olmayabilir. Mangayı okumuş muydunuz?

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanıtınımda hayır yok. Bunu yapacaklarına hajim no ippo devam etse en azından hayır duası alırlar. :D 

Skadi, imzandaki "Gerçekçi ol, imkansızı iste" lafı kime ait :wub: mangaya gelirsek tarzım gibi durmuyor, büyük olasılık izlemem, çocukça gibi  ^_^

Che guevara söylemiş. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanıtınımda hayır yok. Bunu yapacaklarına hajim no ippo devam etse en azından hayır duası alırlar. :D

Che guevara söylemiş. :D

Nasıl bilmem bunu :hate-onion-head-emoticon: zaten ona yakışır bu laf, helal olsun, boşuna sevmiyoruz bu tür elemanları, bak imzasını sordum çünkü hissettim bu lafı eden adam badass biri diye  :wub: alttaki resmi ben yapmıştım, konuyu uygun hemde one piece ve gol d. roger babında  ;)

2wegk76.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel Reklam Yapmışlar :lol: Bakalım Animesi Nasıl Olcak 

Baryshx.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.