Jump to content

Arkadaşlık edinmek

DeadsNeverCry

Önerilen İletiler

merhaba ben emre aranıza yeni geldim kekeler tanışıp kaynaşmak isterim skype adresim var Emre[Deadsnevercry] her türlü bulabilirsiniz sabah akşam muhabbetimiz olur buraya yeni geldim pek bir bilgim yok yardımcı olmanız dileğiyle ferhat abinin katkılarıyla forum'a geldim :D one piece hayranıyım ve ferhat abinin gemisindeyim sakın onun ismiyle prim yapiyorum zannetmeyin yada zannedin yapiyorum şuanda neyse çok konuştum bana dönün :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oo canım benim hayranımmısın :D geldik işte burayada bi el atalim dedik hani yokmu hareket burda ya :D

Oooo bana cevap yazman bile benim icin bir lutuf Emre-sama xD Normalde hareketli olur buralar ama galiba saat 4 diye pek insan yok malesef :( Bu seferlik kusurumuza bakma Emre-sama :( Çok çok özür dilerim forum adina...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oooo bana cevap yazman bile benim icin bir lutuf Emre-sama xD Normalde hareketli olur buralar ama galiba saat 4 diye pek insan yok malesef :( Bu seferlik kusurumuza bakma Emre-sama :( Çok çok özür dilerim forum adina...

Yok kardeş seni kutsuyorum günahlarından arınıcaksın emre sama sana itaat etmeni emrediyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oooo o efsanevi DeadsNeverCry sen miydin o.0 Gunlerce seni ariyorum ulasamadim lutfen bana ulas suan cok heyecanliyim xD Aramiza hosgeldin tekrardan <3

Oooo o efsanevi derejenerasyon sen miydin o.O günlerce seni arıyorum ulaşamadım lütfen bana ulaş şuan .ok heyecanlıyım xD Aramızaa hoşgeldin tekrardan <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.