Jump to content

İzlemiş Olmak İçin İzlediğiniz Animeler

Misafir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 139
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1-Vampire Knight : Vampirlikle alakası olmayan saçma sapan bir anime, aile hikayesi olsaymış daha mantıklı olurmuş böyle düşünüyorum ama ZERO karakteri sağlamdır :) 2-Naruto: Buna başladım çünkü çok i

Vampire Knight sevmeyen birisi oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyy :D    Ben de sırf Kaname nin bu kızda ne bulduğunu anlamak için izlemiştim ikinci sezonu olduğunu duyduğumda çok üzülmüştüm :D

Boku no Pico 1. bölümün yarısı(Çok merak etmiştim ama merakın iyi olmadığını bir ke daha görmüş oldum.) ve K-Project

Vampire Knight sevmeyen birisi oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyy :D

Ben de sırf Kaname nin bu kızda ne bulduğunu anlamak için izlemiştim ikinci sezonu olduğunu duyduğumda çok üzülmüştüm :D

Hayır abı ızlıyorum ızlıyorum kaname de bır gızem var anımenın başından beri bı baktım hiç bir şey yapmadı düşmanıda zero öldürüyor her nasılda millet kanameyı sevıyor nefret ederım öyle karakterlerden öz mü üvey mi o da belli değil kardeş çıktılar ya bide :D millet aman kaname diye bayılıyor mıllet bayıldıkça ben daha nefret eettm gerçi yuukide hiç uygun bır kadın karakter değildide neyse

Cherry, 08 Jun 2014 - 9:17 PM tarihinde, yazdı:snapback.png

Konusu ilgi çekici gelmedi sonra sarıyorsa belki bir daha bakarım  :D 

Bence bak yanı ilk sezonun ilk bölümleri sıkıcı gibi ama ıkıncı sezon o kadar komedı kı yeni karakterler falan gelıyor gülmekten ölürsün ya  :D ben 3 sezonuda ne ara bitirdim bilmıyorum  :D belkı romantızım kısmı bıraz can sıkıcı olabılır ama komedı ve aksıyon kısmı çok iyidir bence zamanın olunca tekrar bak  :)

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hayır abı ızlıyorum ızlıyorum kaname de bır gızem var anımenın başından beri bı baktım hiç bir şey yapmadı düşmanıda zero öldürüyor her nasılda millet kanameyı sevıyor nefret ederım öyle karakterlerden öz mü üvey mi o da belli değil kardeş çıktılar ya bide :D millet aman kaname diye bayılıyor mıllet bayıldıkça ben daha nefret eettm gerçi yuukide hiç uygun bır kadın karakter değildide neyse

Cherry, 08 Jun 2014 - 9:17 PM tarihinde, yazdı:snapback.png

Bence bak yanı ilk sezonun ilk bölümleri sıkıcı gibi ama ıkıncı sezon o kadar komedı kı yeni karakterler falan gelıyor gülmekten ölürsün ya  :D ben 3 sezonuda ne ara bitirdim bilmıyorum  :D belkı romantızım kısmı bıraz can sıkıcı olabılır ama komedı ve aksıyon kısmı çok iyidir bence zamanın olunca tekrar bak  :)

Spoiler (animeyi izlememiş olanlar için ekşınlı bilgi) vereceğin bilgileri spoiler butonu içine almanı tavsiye ederim :) Ben senin yerine spoiler içine aldım

Ek olarak flood ( üstüste mesaj atmak) yasaktır. İletini düzenleye tıklayarak eklemek istediğin şeyi ekleyebilirsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spoiler (animeyi izlememiş olanlar için ekşınlı bilgi) vereceğin bilgileri spoiler butonu içine almanı tavsiye ederim :) Ben senin yerine spoiler içine aldım

Ek olarak flood ( üstüste mesaj atmak) yasaktır. İletini düzenleye tıklayarak eklemek istediğin şeyi ekleyebilirsin :)

ha tamam teşkler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime işine yeni başladığımda izlemiş olmak için izlediğim animeler oluyordu, herkes wampire knight yazıyor, aynen haa benim için zaman kaybı oldu iki seriyi izlemek <_< shingeki no kyojin var abartı :P artık serileri özenle seçiyorum desemde, bütün seinen serileri iyi yada kötü olsun bitirmeye kararlıyım, ama diğer türlerde baya seçiciyim  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.