Jump to content

İzlemiş Olmak İçin İzlediğiniz Animeler

Misafir

Önerilen İletiler

Sword Art Online

Tokyo Ghoul

No Game No Life

Akame ga Kill  

Kiss x Sis

Ano Hana

Elfen Lied

Naruto

Hepsinin ortak noktası abartılıyor oluşu. Tabi konusu güzel olanlar var ama işlenişten kaybediyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 139
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1-Vampire Knight : Vampirlikle alakası olmayan saçma sapan bir anime, aile hikayesi olsaymış daha mantıklı olurmuş böyle düşünüyorum ama ZERO karakteri sağlamdır :) 2-Naruto: Buna başladım çünkü çok i

Vampire Knight sevmeyen birisi oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyy :D    Ben de sırf Kaname nin bu kızda ne bulduğunu anlamak için izlemiştim ikinci sezonu olduğunu duyduğumda çok üzülmüştüm :D

Boku no Pico 1. bölümün yarısı(Çok merak etmiştim ama merakın iyi olmadığını bir ke daha görmüş oldum.) ve K-Project

Sword Art Online başı çekiyor tabi , madem bu kadar popüler izleyeyim dedim , hadi kalmasın diye 2.sezonu da izledim , izlemesem de olurmuş her ikisini de , zevkler renkler tartışılmaz da , sıkılarak izledim , hiçbir karakteri de sevemedim , Kirito ve Asuna özellikle ...

Elfen Lied , büyük umutlarla başladığım bir seriydi maalesef :/

Fairy Tail de var tabi , başladım fakat devamı gelmedi , gelemedi , her an bi komediye bağlayacakları hissiyatı , fazla fanservice bulunuşu , bıraktırdı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tokyo Ghoul ikinci sezon, sara sara izledim artik bayilacaktim.

SAO ikinci sezon, neden guncel izleyip vaktime kiydim derseniz cevap veremem.

Aslinda No Game No Life'a da uzun bir ara verip aradan ciksin diye izledim.

Baskaaa, hummm...

Cok da yok aslinda, acayip bayan ve bitsin de aradan ciksin diye izlediklerim bunlar._. -sanki kac anime izlemis-,--

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO ve TG 2.sezonları ... İlk sezon için dişimi sıktım .

Hataraku Maou Sama ... Ya tam dedim sen nası bişisin maou ♥ Kana susamış psiko şiytan :3 ... 2.bölümden sonra kirito yaptılar güzelim şeytanı ... Şu hep aynı halt olan her animede ki aynı tip aynı şahıs olan tsu karakterlere söverekten izledim .

Bir de Hellsing ... Sırf popi die izliyim dedim de sarmadı fazla ...

K-Project...Bilmiyorum . Konusu güzel çizimleri iyi ... Sevemedim bi türlü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

B gata H kei. Sırf bir arkadaşım önerdi diye izlemiştim. Ecchi'yi sevmem normalde...

Brother Conflicts. O kadar erkek olsada o kız Ema mıdır Elma mıdır nedir bir sinir oldum Allah'ım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce bir kaç anime belirtmişim. Ama SAO dememişim günümüzün şişirilmiş uyduruk animelerinden biri işte ilk bölümler güzel hakkını yememeyim. Ama gene de şişirilmiş bir seri düşünün onu bile izlemiş olmak için bile izlemedim. İlk 5 bölüm ... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.