Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

:hi-onion-head-emoticon: Merhaba arkadaşlar!Ben de imza için istekte buluncaktım,yalnız imza animeden değilde mangadan olsun istiyorum,manganın adı Hirunaka no Ryuusei,yalnız istediğim tek bu mangadan değil birtane daha var onun adı da Ao Haru Ride ve renkli olursa çok sevinirim ilgilenenler lütfen bana mesaj atsınlar teşekkürler. :beg-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

Hunter x Hunter - Killua veya Gon

Darker Than Black - Hei 

Baccano - Luck Gandor

Hangisi kolay gelirse kafana göre.

Tamam biraz kafam durulsun başlarım

:hi-onion-head-emoticon: Merhaba arkadaşlar!Ben de imza için istekte buluncaktım,yalnız imza animeden değilde mangadan olsun istiyorum,manganın adı Hirunaka no Ryuusei,yalnız istediğim tek bu mangadan değil birtane daha var onun adı da Ao Haru Ride ve renkli olursa çok sevinirim ilgilenenler lütfen bana mesaj atsınlar teşekkürler. :beg-onion-head-emoticon: 

Mangalarda render sayısı baya az oluyor,neyse bir kaç tane buldum

Dediğim gibi akşam hava serinlediğinde başlarım yoksa kafa duman  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olmuş mu??

7m4yEL.jpg

mlnJ7y.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.