Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

Oo supersiniz ya :) yalniz benim 2 istegim olucak dislamazsiniz degil mi :)

1. Bizim yukino yukinoshita fcnin imzasi yok mesela. Yapmak isteyen olursa cok sevinirim boyutu farketmez :) (ustte yukino fc yazsin yeter ^^)

2. Erica Blandelli (campione!) 600x200 luk bir imza super olur (ustunde Erica sag alttada Campione! yazsa yeter :) bir de eger kılıç tuttugu bir render bulabilirseniz cok sevinirim.

Fc-nı ben yaparım ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

pekala ilk müşteriniz ben olayım bakalım. :) aslında gönlüm giflerden yana ama son zamanlarda shiba tatsuyanın bi resmini ister oldum imzamda. aklımdaki imza mavi ve siyah renklerin hakim olduğu bi arka plan ve tatsuyayla silahının resimleri.

Mahouka_Episode_1_Featured_01.png

m5mb64u.png

Karakterin ve silahın resmini verdim. bu resimleri kullanmak zorunda değilsiniz. imzaya daha uygun resim bulursanız yada hoşunaza başka bi resim giderse kullanabilirsiniz. herşey hayal gücünüze bırakıyorum. tek istediklerim arka plan mavi-siyah renklerde olacak shiba tatsuya ve silahının bi resmi olacak. teşekkür ederim şimdiden :)

Mavi siyah karıştırma istediğin high scool of magic den shiba tatsuya mı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Alooooo sallayın la beni  :angry:  :angry:  :angry: Kilitlerim haaa  :P

Neyse diğer istek konuları kişisel açılmış.. Siz ekip oluşturmuşsunuz.. Biriniz online olmazsa diğeriniz uğraşır istekler hakkında.. 

Edit: Konunun devamını sağlarsanız konuyu sabitleyecem... Ama isteklerin karşılığı kesilirse bilemem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alooooo sallayın la beni  :angry:  :angry:  :angry: Kilitlerim haaa  :P

Neyse diğer istek konuları kişisel açılmış.. Siz ekip oluşturmuşsunuz.. Biriniz online olmazsa diğeriniz uğraşır istekler hakkında.. 

Edit: Konunun devamını sağlarsanız konuyu sabitleyecem... Ama isteklerin karşılığı kesilirse bilemem :D

Daha öncede demiştin abla bunu bana ben hergün online ım diğer arkadaşlar da tamam derlerse sabitle... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.