Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

oo atakan döktürmüşsün :P

neresinden korktun ya :P

ikinize de teşekkür ediyorum sabahın Köründen beri (12'den beri ne sabahı :P ) Tiyatrodaydım oynadığım oyunun premiere vardı da biraz geç teşekkür ettim :D (Ayhan yorgun yorgun hanginizin kini imza yapıp diğerini de hakkında kısmına koysam diye düşünüyor )  

İstersen bir kaç tane daha yaparım,

Bu resimde 3 arka plan katmanı  kullandım,bide hafiften yazı işi(aslında her imzada aynı tipi kullanıyom farkına varan oldumu bilmem)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

İstersen bir kaç tane daha yaparım,

Bu resimde 3 arka plan katmanı  kullandım,bide hafiften yazı işi(aslında her imzada aynı tipi kullanıyom farkına varan oldumu bilmem)

Bu imzaları biraz kullanıyım :P ama yapmak istiyorsan Misaki Yata Okumuro Rin ve Shūsei Kagari bir arada olduğu bir imza yapabilirsin :P

P:S: zor bir şey istedim sanırsam :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu imzaları biraz kullanıyım :P ama yapmak istiyorsan Misaki Yata Okumuro Rin ve Shūsei Kagari bir arada olduğu bir imza yapabilirsin :P

P:S: zor bir şey istedim sanırsam :P

Olduğu kadarıyla,çok uğraştım dene bilirde,sebebi sanırım 3 katakteri aynı anda ayarlamak oldu

glp8BL.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 karakteri de biliyorumda daha psyco'da bir kaç bölüm izledim (en son şu sosyal sitelerde sözü geçnlerin garip ölümlerindeydim sanırım)

İltifat için Teşekkür  ;)

İmza işi yaratıcı şeyler yapınca çok zevkli olan bi uğraş bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 karakteri de biliyorumda daha psyco'da bir kaç bölüm izledim (en son şu sosyal sitelerde sözü geçnlerin garip ölümlerindeydim sanırım)

İltifat için Teşekkür  ;)

İmza işi yaratıcı şeyler yapınca çok zevkli olan bi uğraş bence :D

yukarıda tepkimi  yazmadım burada yazmak istiyorum :P çünkü hala baktıkça o tepkiyi veriyorum :D

hass..tir abi naptın sen böyle ya :O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende istiyorum üçlü kombo istiyorum elfen lied, mirai nikki, another pleaseee :D :D

Deadman wonderland(anime) de olsun mu (ordada bi yandere var) 

psiko bakışlı mı yoksa normal görünüpte bilen anlar tipi bir resim mi istersin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deadman wonderland(anime) de olsun mu (ordada bi yandere var) 

psiko bakışlı mı yoksa normal görünüpte bilen anlar tipi bir resim mi istersin

Deadman olsun kanka bana kalırsa bütün yandere karakterli animeleri isticemde asdasda :D

Psiko bakışlı lütfen... :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.